Najpiękniejsze polskie gwiazdy! Głosuj!

Kochają je miliony Polaków. Dziewczyny w polskim show-biznesie radzą sobie lepiej niż faceci. Jak twierdzi Doda, królowa jest tylko jedna. Zagłosuj na najpiękniejszą polską gwiazdę!

1. Doda

 

Królowa może być tylko jedna. Ta zasada przyświeca Dodzie. To był dobry rok dla Rabczewskiej. Kolejne skandale, domniemane skandale tylko potwierdziły, że Doda potrafi zadbać o własne interesy!

 

 

 Doda

 

2. Edyta Górniak

 

Pierwsza dama polskiej piosenki powróciła po latach milczenia z nową płytą i w mistrzowski sposób wcieliła się w rolę jurorki "Jak Oni Śpiewają". To jednak nie wszystko. Edyta Górniak dzięki temu, że stała się twarzą jednej z firm budowlanych, dostała luksusowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie.

 

 

  Edyta Górniak

 

3. Jola Rutowicz

 

Czy czeka nas nowa epoka Joli Rutowicz? Gwiazda Big Brothera już miesza w polskim show- biznesie. I wydaje się, że dziewczyna ma naprawdę wilczy apetyt na sukces.

 

 Jola Rutowicz

 

4. Ewa Sonnet

Niewątpliwe odkrycie na polskiej mapie gwiazd. Piosenkarka jest naprawdę piękna i bardzo ponętna. Sonnet ponoć planuje wielką karierę na światowych estradach. Plotek życzy Ewie powodzenia.

 

 

 Ewa Sonnet

 

5. Alicja Bachleda-Curuś

 

Alicja zrobiła to, czego nie udało się zrobić żadnej polskiej aktorce. Jej głośny debiut w Hollywood to dopiero początek światowej kariery. Bachleda-Curuś udowodniła, że jeśli się ma talent wszystko może się udać!

 

 Alicja Bachleda- Curuś