Najlepsze seriale minionego roku!

Ten rok zaowocował aż kilkoma nowymi serialami. Największą wojnę o widzów stoczył Polsat między Dwójką. Obie stacje postawiły na miłość. Niestety, widzowie mogą mieć poważny kłopot z rozróżnieniem bohaterów, bo polscy aktorzy zmieniają plany serialowe jak rękawiczki. Wybierz najlepszy polski serial w 2007 roku.

1. M jak miłość


To był kolejny udany rok dla rodziny Mostowiaków. Serial o perypetiach tej rodziny przyciąga codziennie nadal prawie 10 mln Polaków. Ilona Łepkowska ponoć planuje zmiany, według nieoficjalnych informacji serial ma być przeznaczony dla młodszej widowni, a to oznacza, że niektórzy aktorzy mogą zniknąć z niego bezpowrotnie.

 

 Kacper Kruszewski


2. Złotoposcy

To chyba najbardziej zaskakujący serial na polskich ekranach. Obecny prawie już dziesięć lat na ekranach Dwójki wcale się nie zestarzał i wciąż przyciąga nowych widzów. Niestety, obsada aktorska powoli się kruszy, bo w ubiegłym roku z pracy zrezygnował m.in. Andrzej Nejman .

 

 Andrzej Nejman

 

3. Tylko miłość


Do wojny o oglądalność włączył się Polsat. Dzięki staraniom Niny Terentiew udało się do tego serialu zatrudnić m.in. Małgosię Kożuchowską i Edytę Hebruś. Mimo fatalnego startu "Tylko miłość" (mała oglądalność) wciąż zyskuje kolejnych fanów.

 

 Bartłomiej Świderski i Małgorzata Kożuchowska

 

4. Barwy Szczęścia


To miał być wielki sukces Dwójki potwierdzony doświadczeniem Ilony Łepkowskiej. Jak na razie serial cieszy się średnią popularnością. Ale to dzięki niemu na telewizyjnych ekranach oglądamy piękną Kasię Glinkę i Kasie Zielińską. Szefostwo TVP liczy, że "Barwy Szczęścia" w końcu znajdą swoich fanów.

 

 Katarzyna Glinka

 

5. Na Wspólnej


Niekwestionowany hit TVN-u. Gdy serial pojawił się po raz pierwszy na telewizyjnych ekranach nikt nie wróżył mu długiej przyszłości. Wbrew spekulacjom stało się zupełnie inaczej. TVN ma jednak prawdziwego nosa do kreowania hitów, dlatego obok "Kryminalnych" to właśnie losy bohaterów "Na Wspólnej" cieszą się największą popularnością wśród Polaków.

 

 Joanna Jabłczyńska