Najprzystojniejszy gwiazdor minionego roku

To do nich wzdychają miliony kobiet. Są przystojni i przebojowi. I choć uroda ponoć pomaga w robieniu kariery, to polscy gwiazdorzy na swój sukces pracują naprawdę ciężko. Zobacz o jakim facecie marzą Polki. Zagłosuj na najprzystojniejszego Polaka.

1. Maciej Zakościelny

 

Już od kilku lat okupuje wszystkie czołówki rankingów najbardziej seksownych Polaków. Maciej Zakościelny odcina kupony od swojej popularności i z dużym powodzeniem gra w serialu "Kryminalni". Ostatnio jednak aktor chce porzucić kraj i wyjechać do USA, żeby się podszkolić w aktorstwie.

 

 

 Maciej Zakościelny

2. Igor Kryszyłowicz

 

Nowa postać na mapie gwiazd. Zdolny i ambitny choreograf. Zabłysnął jako juror show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Od samego początku Igorowi przypisuje się kolejne romanse, ale on się od nich "odcina".

 

 Igor Kryszyłowicz

3. Mateusz Damięcki

 

Damięcki to prawdziwy facet i chodzący ideał. Wszystkim Polakom pokazał, że jest nie tylko znakomitym aktorem, ale również dobrym tancerzem. Ostatnio Mateusz pojawił w towarzystwie tajemniczej blondynki. Dotąd nikt nie wie, czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie.

 

 Ewa Szabatin i Mateusz Damięcki

4. Przemysław Cypriański

 

Aktor związany z serialem "M jak miłość". Przemek z marszu został gwiazdą i jednym z najprzystojniejszych Polaków. Cypriański jest do wzięcia.

 

 Przemysław Cypriański

 

 

5. Paweł Małaszyński

Być może za pewien czas powstanie osobna rubryka na Plotku po prostu: Małaszyński. Aktor jest jednym z najbardziej rozchwytywanych specjalistów od trudnych ról. Ma rzesze oddanych fanów. To dopiero szczęściarz.

 

 Paweł Małaszyński

 

Więcej o:
Komentarze (220)
Najprzystojniejszy gwiazdor minionego roku
Zaloguj się
 • martusiahsm

  Oceniono 2 razy 2

  Richie z us5 najlepszy...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  paweł małaszyński

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  PSECZYTALAM PEWJEMN KOMETARZ KTOS SIE WYPOWIADAL NA TEMAT AKTOROW I MIEDZY INNYMI O PAWLE M JAKOBY ZAWSE GO WIDZIAL JAKO PIOTRAP ,OTUSZDLAMNIE JEST AKTOREM O 100TWARZACH NIETYLKO PIOTR KOFZECKI ZAPOMNIALAS KOLERZANKO ZE AKTOR OD TAMTEJ ROLI ZAGRAL JESZCZ 6INNYCH I W RZADNEJ Z NICH NIEPSZYPOMINAL P KORZECKIEGO PAWEL MALASZYNSKI JEST AKTOREM WSZECHSTRONNYM JAK RZDEN ZTYCH CO Z NIM KONKURUJA . ALE TY NIECHCESZ TEGO ZAAKCEPTOWAC TO PSZYNAJMIEJ NIE WYPISUJ GLOPSTW .CO DO INNYCH TWOICH OPINJI TO SIE ZGADZAM.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  WY HYBA OCZU NIE MACE CYPRJANSKI MA WYUPIASTE OCZY ODSTAJACE USZY JEST NISKI I SAMOCHWALA SLABY Z NIEGO AKTOR PSZYSTOJNY MERZCZYZNA POWINEN MIEC PONAD 183 cm iPIEKNY USMIECH.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Paweł Małaszyński boski i najlepszy

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  oj ciężko się zdecydować, jak da mnie i Cypryański i Małaszyński

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Przemek Cypriański:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Przemek?! ochyda!
  ŻAŁONY.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiście ze Paweł...przystojny zdolny aktor...i nie zadufany w sobie jak reszta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX