Aleksandra Woźniak ma problem z fryzurą!

To była chwila. Jednak Aleksandra Woźniak nie spodziewała się, że popularność może tak wiele kosztować. Aktorka przekonała się o tym, że nie jest łatwo być gwiazdą, bo tuż po ostatnim odcinku "Jak Oni Śpiewają" przytrafił jej się wypadek. Zobacz zdjęcia!

 

Chyba każdy wie, że prawdziwym kluczem do sukcesu jest talent, ale również nienaganny wygląd. Sławni aktorzy spędzają godziny przed lustrem, żeby wprawić w zachwyt swoich fanów. Przekonała się o tym Ola Woźniak, która wzięła całkiem niedawno w drugiej edycji "JOŚ" . Piękna aktorka wystąpiła w świątecznym wydaniu polsatowskiego show.

 

I wszystko układało się po myśli pięknej aktorki do momentu, gdy pojawiła się na estradzie. To właśnie wtedy Woźniak przeżyła dramat. Producenci show wpadli na pomysł, żeby uświetnić występ aktorki salwami confetti. Jak łatwo się domyśleć spadające błyszczące drobiny zaplątały się w fryzurze Oli.
To doprowadziło do rozpaczy nie tylko Olę, ale również fotoreporterów, którzy czekali na aktorkę w white roomie, żeby zrobić jej zdjęcia. Woźniak próbowała sama wybrnąć z niefortunnej sytuacji i usunęła trochę confetti z głowy. To nie pomogło.

 

Na szczęście z pomocą zrozpaczonej Oli pospieszyli fotoreporterzy, którzy wybawili aktorkę z opresji i dosłownie wydłubali uciążliwe odłamki confetti z jej fryzury. To dopiero klasa. Widać fotoreporterzy też ludzie i potrafią pomóc nawet sławnym kolegom w kłopocie. Tak trzymać!

 

 

 Przygotowania do sesji w "Jak oni śpiewają"

 

 Aleksandra Woźniak

Więcej o: