Czy Ewa Sonnet znajdzie księcia na dyskotece?

Jest piękna i samotna. Ewa Sonnet mimo, że ma prawie wszystko to wciąż nie może trafić na miłość swojego życia. Mimo tego nie załamuje się i wierzy, że prędzej czy później spotka miłość swego życia. Tylko Plotek dowiedział się jak piosenkarka spędzi sylwestrową noc. Czytaj!


To był długi i trudny rok dla niej. Ewa Sonnet wzięła udział w pierwszej edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" , a wcześniej nagrywała swoją płytę. Nic dziwnego, że po wyczerpujących miesiącach ciężkiej pracy piosenkarka postanowiła w końcu odpocząć.

 


Ewa spędziła Boże Narodzenie w rodzinnym Rybniku z rodzicami, ale podczas sylwestrowej nocy będzie bawiła się aż do białego rana na dyskotece w rytmie techno. Piosenkarka w ten sposób chce najprawdopodobniej odreagować stres.

Ewa chce po prostu dobrze się bawić. Wiem, że wybierze się do jednego z krakowskich klubów z przyjaciółmi. Od kilku miesięcy marzyła o dobrej zabawie, ale dotąd nie miała do tego okazji. - opowiada kolega Ewy.

Ewa nie jest wybredna. I w przeciwieństwie do wielu polskich gwiazd chce spędzić noc sylwestrową z przyjaciółmi w normalnej dyskotece. Z pewnością będzie tam wielu przystojnych mężczyzn, którzy być może w końcu sprawią, że piosenkarka nie będzie samotna! A może trafi się jakiś fajny bramkarz...