Magda M. wróci na ekrany?

Joanna Brodzik tęskni za serialem "Magda". M. popularna aktorka od pewnego czasu coraz poważniej myśli o powrocie do TVN-u. Brodzik bardzo chciałaby wcielić się na nowo w rolę przebojowej prawniczki. Jakie ma szanse?


To było do przewidzenia. Joanna Brodzik chce wrócić do pracy nad "Magdą. M". Ten serial powstał specjalnie z myślą o aktorce, jednak po kilku sezonach, mimo że cieszył się olbrzymią popularnością wśród widzów, znikł z telewizyjnych ekranów. Ile w końcu można grać tę samą postać?


Nic dziwnego, że szefostwo TVN-u rozważa kontynuację serialu, zwłaszcza, że Joanna Brodzik również chciałaby wrócić do pracy. Niestety, wszystko wskazuje na to, że "Magda M". nie prędko wróci na telewizyjne ekrany.

Rzeczywiście TVN nie powiedział ostatniego słowa w tej sprawie. Joanna Brodzik z pewnością za jakiś czas wróci na ekrany TVN-u. Tak było w przypadku serialu "Kasia i Tomek" i być może tak stanie się podobnie z "Magdą M". Ta aktorka jest z naszej stajni i na pewno TVN będzie z nią dalej współpracował. - wyjaśnia dziennikarka TVN-u.

Nieoficjalnie wiadomo, że TVN myśli o nowej roli dla Joanny Brodzik. Jednak szanse na powrót na telewizyjne ekrany "Magdy M." są małe. Paweł Małaszyński nie chce wracać do pracy nad serialem, a szefostwo stacji myśli o zupełnie nowym projekcie. Jakim? Tego nikt nie wie. Joanna Brodzik wróci na ekrany TVN-u nie prędzej niż za rok.