Conrado Moreno jest bardzo samotny

Jest przystojny i ma talent. Jednak Conrado Moreno nie spoczywa na laurach i zamiast bawić się ciężko pracuje. Przystojniak w ten sposób ucieka przed samotnością. Conrado jest nieszczęśliwy, bo nie ma dziewczyny.


Dla Conrado Moreno noc sylwestrowa była bardzo ciężka. Popularny Hiszpan wcale się nie bawił. Plotek dowiedział się, że Moreno ostatni dzień tego roku spędził w Poznaniu. Moreno wolał skorzystać z oferty pewnej firmy i zgodził się poprowadzić w Poznaniu sylwestrową zabawę.

Conrado na pewno nie skorzystałby z tej oferty, gdyby nie fakt, że jest samotny. On po prostu woli być wśród obcych ludzi niż być zupełnie sam. W ten sposób rekompensuje sobie samotność i to, że nie ma dziewczyny - opowiada przyjaciółka Moreno.

Conrado nie spotyka się z żadną dziewczyną i bardzo źle znosi samotność. Nic dziwnego więc, że woli pracę od siedzenia w domu. Plotek ma nadzieję, że tak przystojny facet nie będzie długo sam. W końcu na jakiejś imprezie pewnie pojawi się jakaś piękna dziewczyna, która "wpadnie mu w oko".