Kto Was najbardziej rozczarował?

Podsumowując miniony rok skupiamy się nie tylko na sukcesach polskich i zagranicznych gwiazd, ale też na ich porażkach. Czasami gwiazdy mają dobre intencje, lecz same intencje nie wystarczają żeby osiągnąć sukces. Komu się nie udało?

 

1. Płyta Włodarczyk

 

 Okładka płyty Agnieszki Włodarczyk

 

Zwyciężczyni 1 edycji "Jak oni śpiewają" marzyła o tym żeby stać się jedną z najlepszych piosenkarek w Polsce. Do Dody jej jeszcze dużo brakuje. Przede wszystkim musi zacząć od zmiany producenta i menadżera. Czemu? Jej płyta jest słaba, a promocja jeszcze gorsza.

 

 

2. Koszmarnie nieprzebojowa noc

 

 Natasza Urbańska

 

Program "Przebojowa noc" miał wylansować Nataszę i przebić popularnością "Taniec z gwiazdami". Nie udało się ani jedno, ani drugie. Do tego program został po paru miesiącach usunięty z ramówki z powodu zbyt niskiej oglądalności. Mimo tego lans Urbańskiej w TVP nadal trwa!

 

3. Porażka Steczkowskiej w "Tzg"

 

 Justyna Steczkowska

 

W tym przypadku nie zawiodła nas konkretna gwiazda, a osoby głosujące w "Tańcu z gwiazdami". Niestety znów wygrała popularność a nie taniec.

 

4. Okropne stroje Kingi Rusin

 

 Kinga Rusin

 

Kinga Rusin dobrze sprawdza się jako prowadząca show "You Can Dance", ale przed rozpoczęciem 2 edycji programu Kinia musi zatrudnić nowego stylistę. Nadal wierzymy w to, że stroje dobiera jej stylista a nie ona sama.

 

5. Tomek Kammel wyrzekł się matki

 

 Tomasz Kammel

 

Tomek Kammel odwrócił się od matki, która samotnie wychowywała go przez wiele lat. Podczas gdy Tomek jeździ luksusowym Porsche, jego mama żyje w skrajnej nędzy i długach.

Więcej o: