Ania Bosak przeżywa ciężkie chwile

To była trudna decyzja. Ale Ania Bosak po przegranej w "You Can Dance" nie miała jednak innego wyjścia. Spakowała walizki i wyjechała z Warszawy. Dokąd?
Ciężkie chwile Ani Bosak Rodzinny dom najlepszą receptą na porażkę. To była trudna decyzja. Ale Ania Bosak po przegranej w "You Can Dance" nie miała innego wyjścia. Spakowała walizki i wyjechała z Warszawy - do Łodzi. Ania Bosak wciąż nie może pogodzić się z przegraną w "You Can Dance". Porażka nie zniechęciła jej jednak do tańca, dlatego Ania nadal będzie zajmować się życiową pasją. Bosak pracuje w jednej z najlepszych szkół tańca w Łodzi. Ale to nie wszystko. Tam również studiuje. Nic dziwnego, że po zakończeniu zdjęć do show TVN-u Ania podjęła decyzję, żeby wrócić do rodzinnego miasta. - Chyba jest trochę przygnębiona. Ale powoli dochodzi do siebie. W Łodzi jednak ma sporo pracy i przyjaciół, a w stolicy nie wiadomo, czy udałoby się jej osiągnąć cel. Musiałaby wszystko zaczynać od nowa. A przecież Ania jest jeszcze studentką - opowiada kolega Ani. Na szczęście poza zawodowymi obowiązkami w Łodzi czekają na tancerkę również rodzice. Ponoć Ania ma z nimi bardzo dobry kontakt i zawsze może na nich liczyć. Widać, że nawet w trudnych chwilach najlepszą receptą na porażkę okazuje się rodzinny dom. I bardzo dobrze, bo Ania jest jeszcze młoda i na karierę ma wciąż dużo czasu!

 

Ania Bosak wciąż nie może pogodzić się z przegraną w "You Can Dance" . Porażka nie zniechęciła jej jednak do tańca, dlatego Ania nadal będzie zajmować się życiową pasją. Bosak pracuje w jednej z najlepszych szkół tańca w Łodzi. Ale to nie wszystko. Tam również studiuje. Nic dziwnego, że po zakończeniu zdjęć do show TVN-u Ania podjęła decyzję, żeby wrócić do rodzinnego miasta.

Chyba jest trochę przygnębiona. Ale powoli dochodzi do siebie. W Łodzi jednak ma sporo pracy i przyjaciół, a w stolicy nie wiadomo, czy udałoby się jej osiągnąć cel. Musiałaby wszystko zaczynać od nowa. A przecież Ania jest jeszcze studentką - opowiada kolega Ani.

Na szczęście poza zawodowymi obowiązkami w Łodzi czekają na tancerkę również rodzice. Ponoć Ania ma z nimi bardzo dobry kontakt i zawsze może na nich liczyć. Widać, że nawet w trudnych chwilach najlepszą receptą na porażkę okazuje się rodzinny dom. I bardzo dobrze, bo Ania jest jeszcze młoda i na karierę ma jeszcze dużo czasu!

 

 Ania Bosak

Więcej o:
Komentarze (374)
Ania Bosak przeżywa ciężkie chwile
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  ja ją lubię wogóle cała czwórka była świetna

 • Gość: Gość

  0

  Ja ją lubie bardzo :) I nawet powinna moim zdaniem wygrać :P tzn. nie tylko ona także Tito , Roofi itp wszyscy byli fajni . A ona jedyna była w finale więc brawa dla NIEJ !! :)

 • Gość: Gość

  0

  ja zgadzam sie z Tomkiem;] Ania jest niezla ale Gleba najlepszy!! mysle tez, ze Ania najlepiej prezentowala sie w duetach a jej solowki byly srednie... a Maciek w kazdej sytuacji potrafil pokazac klase;]

 • Gość: Gość

  0

  ja zgadzam sie z Tomkiem;] Ania jest niezla ale Gleba najlepszy!! mysle tez, ze Ania najlepiej prezentowala sie w duetach a jej solowki byly srednie... a Maciek w kazdej sytuacji potrafil pokazac klase;]

 • Gość: Gość

  0

  Co tu dużo pisać. Dużo bym dał za jeden taniec z nią, a znając siebie przetańczył bym z nią całą noc. Czym mnie urzekła: potrafi w tańcu okazywać uczucia i to jest wspaniałe, niema nic piękniejszgo niż ludzie którzy kochają to co robią i oddają w to całe swoje serce. Gleba wygrał-był poprostu bezkonkurencyjny! Roofi-fenomenalne duety i jego hiphop ale po drugiej edycji mogą znaleźć sie lepsi, Ania nie miała z nimi szans ale czy bez duetów gleby i foofiego z Anią byli by w finale...? Ważne aby została teraz sobą. Aniu bądź taka jak przed programem bo sława przeważnie przemija.

 • Gość: Gość

  0

  Ja ją uwielbiam bo jest z Łodzi.A także Tatianę Okupnik. Łodzianki są śliczne.

 • Gość: Gość

  0

  fajna dziewczyna z tej Ani lubie patzec jak tanczy

 • Gość: Gość

  0

  uwielbiam anie i rzycze jej jak najwięcej sukcesów pozdrawiam(^_^)

 • Gość: Gość

  0

  Jak mozna Ani nie lubic..??!! Mila,skromna i na dodatek bardzo ladna...aha i umie sie wypowiadac...sklada logiczne zdania bez zajakniecia..showbiznes jej sluzy...do zobaczenia w Olsztynie:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX