Wybierz najważniejsze wydarzenie roku w Polsce!

To był rok wielkich wzlotów i upadków. Na oczach milionów Polaków gwiazdy przeżywały chwile szczęścia i dramaty. Fani przeżywali je razem ze swoimi ulubieńcami. Weź udział w głosowaniu na najważniejsze wydarzenie w polskim show-biznesie.

1. Koniec Virgin

 

Już na początku roku w całej Polsce zawrzało. Tomek Lubert rozwiązał zespół Virgin. Jednak Doda kilka dni później zaprzeczyła wszystkiemu, twierdząc, że zespół istnieje. Bitwy na słowa między Dodą i Lubertem długo gościły na czołówkach gazet. Wszyscy zapowiadali rychły koniec kariery naczelnej skandalistki.

 

 

 Doda

 

2. Wiśniewski na ślubnym kobiercu

 

Do trzech razy sztuka. Michał Wiśniewski i Ania Świątczak pobrali się w USA podczas turne zespołu. Lider Ich Troje postanowił w ten sposób zalegalizować swój związek z matką swojego trzeciego dziecka.

 

 

 Michał Wiśniewski

 

3. Śpiewający Polsat

 

W marcu widzowie Polsatu zobaczyli po raz pierwszy zupełnie nowy program "Jak Oni Śpiewają" . W jury show zasiadła m.in. Edyta Górniak i Ela Zapendowska. Pierwszą edycję programu wygrała znana aktorka Agnieszka Włodarczyk.

 

 

 Uczestnicy "Jak oni śpiewają"

 

 

4. Polska zorganizuje Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

18 kwietnia 2007 prezes UEFA Michel Platini ogłosił w Cardiff, że Ukraina i Polska otrzymają szansę organizacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Organizatorzy zostali wybrani już w pierwszej turze głosowania. Polska i Ukraina pokonały tym samym m.in. Włochy, Węgry i Chorwację.

 

 

 Artur Boruc

 

5. L jak Lis

 

Tomasz Lis rozstał się po kilku latach z Polsatem. Dziennikarz porzucił stację i miesiąc później wziął ślub ze swoją życiową partnerką Hanną. Skromna uroczystość weselna odbyła się w wielkiej tajemnicy w Rzymie.

 

 

 Hanna Lis i Tomasz Lis

 

6. "Taniec z Gwiazdami" bez Urbańskiego

To było duże zaskoczenie dla wszystkich. Hubert Urbański wyleciał z TVN-u, bo nie mógł dogadać się w sprawie pensji, dosłownie kilka dni przed rozpoczęciem szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami" . Na szczęście przebojowy prezenter i z tej opresji wyszedł cało. Już za kilkanaście tygodni widzowie zobaczą go w nowej odsłonie popularnego przed laty teleturnieju "Milionerzy".

 

 Hubert Urbański

 

7.Doda rozwodzi się z Radkiem

 

Zamieszanie wokół małżeństwa Dody z Radkiem Majdanem sięgnęło zenitu. Prasa ścigała się w spekulacjach na temat rozpadu pożycia małżonków. Tymczasem Rabczewska prawdopodobnie wszystkich wystawiła do wiatru i z bramkarzem warszawskiej Polonii spędza upojne chwile w tropikach.

 

 

 Doda

 

8. Dramat Przemka Salety

 

O heroicznej walce Przemka Salety o zdrowie córki Nicole pisać wiele nie trzeba. Od samego początku wszyscy trzymamy za boksera kciuki. Mimo dramatycznych chwil, które przeżył Przemek wszystko skończyło się happy endem. Tak trzymać!

 

 Przemysław Saleta z córką Nicole

 

 


Więcej o: