Najgłośniejsze śluby roku!

Już mi niosą suknię z welonem... To był wyjątkowy rok w polskim show-biznesie. Co prawda niewiele sław powiedziało sobie sakramentalne "tak", ale za to uroczystą przysięgę złożyły sobie największe polskie gwiazdy. Zobacz, kto i gdzie?

 

Polskie gwiazdy chyba są ostrożne w podejmowaniu życiowych decyzji. Być może błyskotliwe kariery nie zawsze idą w parze z powodzeniem w życiu prywatnym. Ślubów w tym roku było zdecydowanie mniej niż w latach poprzednich, ale jak już były to z pompą!

 

Do trzech razy sztuka?Jako pierwszy na początku roku ożenił się Michał Wiśniewski z Anią Świątczak . Oboje pobrali się w USA podczas specjalnej trasy koncertowej Ich Troje. Nie obyło się oczywiście bez skandalu, bo znamy ten talent Michała. Jednak sprzedaż zdjęć ze ślubu, którą zaoferował Wiśniewski na swojej stronie w necie, to była już lekka przesada...

 

 Michał Wiśniewski

 

Australijska przygoda

W czerwcu ożenił się Maciej Mazur dziennikarz Faktów. Wspólnie z żoną zażyczył sobie od gości weselnych kasy zamiast prezentów. Dlaczego? Dziennikarz od zawsze marzył o wyjeździe do Australii, co też się spełniło. Maciej wyjechał z życiową partnerką na trzytygodniową wycieczkę po australijskich bezdrożach, ale dopiero w październiku...

 

 Maciej Mazur

 

Taniec z gorylami

 

Niemniejszym skandalem zakończył się ślub Darii Widawskiej i fotografa Michała Jarosińskiego. Oboje postanowili się pobrać w Trójmieście tyle, że w asyście ochroniarzy TVN-u. Wielu oburzyło, że Daria zorganizowała sobie ślub pod eskortą.

 

 

 Daria Widawska i Michał Jarosiński

 

 

Do czterech razy sztuka?

 

To nowe przysłowie, które można przypisać Paulinie Młynarskiej. Dziennikarka TVN-u wyszła w maju po raz czwarty za mąż. Szczęśliwcem okazał się prezenter radia PIN, Amerykanin Michael Moritz.

 

 

 Paulina Młynarska

 

 

Ich rzymskie wakacje

 

Zdecydowanie największym wydarzeniem roku był ślub Tomasza Lisa i Hanny Lis . Oboje pobrali się w listopadzie w wielkiej tajemnicy, w Rzymie. Dlaczego, tam? Jedna z plotek głosi, że w Tomku obudziło się tam uczucie do Hani. Cóż para jest nie tylko dyskretna, ale również sentymentalna.

 

 

 Hanna Lis i Tomasz Lis

 

Wierny tradycji

Cichy i skromny ślub wziął ze swoją narzeczoną Maciek Rock w rodzinym Otwocku. Od kilku miesięcy również szczęśliwy ojciec córeczki. Maciek jest bardzo pochłonięty rodzinnym życiem. Od kilku miesięcy myśli o wybudowaniu pod Warszawą domu dla swoich ukochanych kobiet.

 

 

 Maciek Rock

 


Więcej o:
Komentarze (85)
Najgłośniejsze śluby roku!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  rock, rock, rock, rock i jeszcze raz rock!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  uwielbiam maćka roka!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  rock bo zrobil to dla siebie bez fleszy i sztucznego udawania ze chce bez zainteresowania mediow a jak co do czego to telefon do redaktorzyny tak niestety robi wiekszosc naszych gwiazd

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  debilizm popaprane to wszysto okropnie...........
  wczorajszy sylwek był super !!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli chodzi o Wiśnieskich, a raczej o Michała TO ZASUSZONY
  CZUBEK ile razy można sie żenić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Siemka! Moim zdaniem ci pierwsi z tym rzymem to byl fajny pomysl a Wismniewski juz nie jest n atopie i wogole szkoda ze nie ma DODY:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  zajebisty ślub wiśniewskich

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Daria Widawska

 • demi2917

  0

  Maciek Rock!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX