Wybierz najlepsze show roku!

Wojna o widzów trwa. W tym roku na telewizyjnych ekranach zadebiutowały aż cztery nowe widowiska . Zobacz, kto najwięcej zyskał na medialnej wojnie o oglądalność, a kto stracił! Wybierz najlepsze show telewizyjne tego roku.


Ten rok był wyjątkowy! Najpierw walkę o widzów rozpoczął TVN z "Tańcem z gwiazdami". A w marcu tego roku wystartował Polsat z show "Jak Oni Śpiewają". To był dopiero początek. Jesienią zadebiutowały aż trzy nowe telewizyjne widowiska. Polski widz, żeby orientować się kto bierze udział w poszczególnych programach, musiał spędzić ponad 10 godzin przed telewizorem. Przekonajmy się, czy było warto!

 

1. Jak Oni Śpiewają


W ciągu jednego roku, były aż dwie edycje "JOŚ". Laureatki Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska szykują się do transferu z telewizyjnych ekranów na estradę. Czy im się to uda? Pozostali uczestnicy też nie spoczywają na laurach. Piotr Polk, Łukasz Płoszajski i Patricia Kazadi również pracują nad płytami. Dzięki Polsatowi na polskim rynku muzycznym pojawią się nowe twarze. Ciekawe, jak potoczą się ich kariery?

 

 Uczestnicy i prowadzący

 

2. Gwiazdy tańczą na lodzie


Najbardziej przereklamowane widowisko roku. "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" od pierwszego odcinka cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony zarządu TVP, mniejszym ze strony widzów. Zaletą show jest udział Dody w jury "GTnL" oraz wykreowanie nowych twarzy polskiego show-biznesu Igora Kryszłowicza i Ewy Sonnet. Wadą dłużyzna i brak prawdziwych gwiazd. Dwójka już zapowiedziała drugą edycję, miejmy nadzieję, że lepszą!

 

 Rafał Mroczek i Aneta Kowalska

 

3. Przebojowa noc

 

To miała być wielka bomba telewizyjnej Jedynki. Gwiazdą "Przebojowej Nocy" została Natasza Urbańska, wielka przegrana "Jak Oni Śpiewają". Twórcom udało się dobrnąć z wielkim trudem do zaledwie 10. odcinka. Jedynka nie przedłużyła kontraktu na kolejne odsłony. Ale Janusz Józefowicz i Natasza się nie poddali! W styczniu na ekranach znowu zobaczymy Urbańską w show "Podróże w czasie".

 

 Natasza Urbańska

 

4. You Can Dance


Taneczny "Idol", albo jak kto woli "Po prostu tańcz!". Nowy program TVN-u wystartował na telewizyjnych ekranach we wrześniu. Biorą w nim udział tancerze amatorzy, którzy z marszu stali się ulubieńcami widzów i telewizyjnymi gwiazdami. Widowisko prowadzi Kinga Rusin , a w jury zasiada na otarcie łez Weronika Pazura, była żona Cezarego Pazury. TVN szykuje się do kolejnej edycji! Start w marcu 2008 r.

 

 Maciej Florek, Anna Bosak i Rafał Kamiński

 


5. "Taniec z Gwiazdami"

 

W tym roku zobaczyliśmy dwie kolejne edycje. Widzowie już z trudem rozpoznają gwiazdy i zwycięzców. Lista nazwisk, które nie pojawiły się w show TVN zaczyna się poważnie kurczyć. W szóstej odsłonie widowiska zabrakło współprowadzącego Huberta Urbańskiego, który zażądał zbyt wygórowanego honorarium, na jego miejscu pojawił się Piotr Gąsowski. Całkiem niedawno swoje odejście z jury zapowiedział przemęczony Zbigniew Wodecki. Plotek proponuje na jego miejsce Justynę Steczkowską - wygadana i piękna! W marcu zobaczymy 7. edycję "Tańca z Gwiazdami"!

 

 

 Sandra Lewandowska i Michał Skawiński

 

Jest więc w czym wybierać. A Wam który program najbardziej przypadł go gustu? Wybierzcie najlepszy show telewizyjny roku!