Liszowska zaśpiewała z Włodarczyk

Wiemy, co wydarzyło się na planie specjalnego odcinka polsatowskiego show "Jak Oni Świętują", który zobaczycie dziś na Polsacie. Na jednej scenie spotkały się Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska. Obie musiały się zmierzyć z niecodziennym wyzwaniem.

 

 

 

Polsat idzie w ślady Dwójki i przygotował specjalny odcinek "Jak Oni Śpiewają". Zdjęcia do show powstały jeszcze przed finałem drugiej edycji "JOŚ" i zaledwie dwa dni po ostanim odcinku. Dlatego Joanna Liszowska była oszołomiona swoją wygraną. Zaśpiewała kolędę ze zwyciężczynią pierwszej edycji Agnieszką Włodarczyk.


Polsat do tego odcinka zaprosił wszystkich uczestników "Jak Oni Śpiewają". Wiadomo, że widzowie nie zobaczą na ekranach Nataszy Urbańskiej, która po prostu się obraziła i nie chciała wystąpić w specjalnym odcinku "JOŚ".

 

Ciekawe, czy podobnie zachowałby się Piotr Polk, gdyby specjalne wydanie polsatowskiego show powstawało zaraz po finale. Aktor obraził się na widzów i zaraz po zakończeniu sobotniego odcinka wrócił do domu.


Prawdziwą niespodzianką dla widzów mogą być występy jurorów, którzy dla widzów tym razem zaśpiewają kolędy. Ponoć nawet Ela Zapendowska nie mogła się ustrzec przed występem.

 

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się bardzo nastrojowy odcinek "JOŚ". Swoją drogą, to wyobrażacie sobie Kasię Cichopek i Krzysztofa Ibisza śpiewających kolędy? To dopiero mogłoby być wydarzenie!