Miko miała 53-letniego "chłopaka"

"SE" zastanawia się nad przyszłością związku Izy Miko i Macieja Zakościelnego, a "Rewia" donosi, że aktorka która od wielu lat mieszka w Stanach miała romans z 53-letnim mężczyzną!

 

Tygodnik "Rewia" postanowił dowiedzieć się czegoś więcej o przeszłości dziewczyny, która związana jest obecnie z największym amantem polskiego kina. Iza Miko po skończeniu w Stanach szkoły baletowej zamarzyła o karierze aktorskiej. Wtedy na drodze 19-letniej dziewczyny stanął dojrzały agent gwiazd Johnny Podell. Słowa dojrzały nie użyliśmy przypadkowo - Podell miał wtedy 53 lata!

 

Johnny nie ma w USA zbyt dobrej reputacji. W latach 70. miał uzależnił się od narkotyków, dlatego odeszła od niego żona. Podell był nawet przez pewien okres czasu bezdomny! Dzięki pomocy córki, podniósł się i stał się agentem gwiazd. Johnny pracował m.in. dla Britney Spears. Później zajął sie karierą Izy Miko. Ich znajomość przerodziła się z czasem w gorący romans. Różnica wieku była jednak zbyt duża, bo Iza szybko wyprowadziła się od swojego starszego "chłopaka".

Więcej o: