Kryszyłowicz święta spędzi z synem!

Igor Kryszyłowicz ma dość spekulacji i zamieszania wokół jego prywatnego życia. Juror "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" twierdzi, że wciąż musi dementować plotki na temat jego romansu z Dodą. Tylko Plotkowi Igor powiedział całą prawdę. Czytaj!

 

Wydawało się, że wszystko już zostało wyjaśnione. Myliliśmy się. Igora Kryszyłowicza wciąż nękają dziennikarze i wypytują o relacje z Dodą. Juror jest już tym zmęczony i chciałby w końcu odetchnąć. Niestety, jak na razie nie ma na to zbyt wielkiej szansy. Bo choć Kryszyłowicz i Rabczewska już dawno wszystko sobie wyjaśnili, to media nie dają im obojgu spokoju.

 

Plotek zapytał Igora Kryszłowicza jak spędzi Boże Narodzenie i co chciałby znaleźć pod choinką?

Boże Narodzenie spędzę u rodziców, tak przynajmniej chce zrobić w pierwszy dzień Boże Narodzenia. Drugi zaś w całości zarezerwowałem dla syna. To, o czym marzę w tej chwili najbardziej, mam nadzieję, że się kiedyś spełni. Myślę o założeniu własnej grupy tanecznej i ma nadzieję, ze mi się to uda.

Igor Kryszłowicz przyznaje, że poza marzeniami, chciałby mieć wreszcie spokój. Plotek ma nadzieję, że podczas Boże Narodzenia choreografowi uda się przynajmniej odsapnąć i nabrać więcej dystansu.

Więcej o:
Komentarze (42)
Kryszyłowicz święta spędzi z synem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  właśnie Z synem kolegi chyba i jego żony bo on jest PEDAłEM

 • Gość: Gość

  0

  z jakim synem i czyjim

 • Gość: Gość

  0

  wiesz jak zlikwidować plotki? ożenić się i cały czas być z tą samą kobietą.media się tym znudzą i przestaną pisać

 • Gość: Gość

  0

  glosuje na niego poniewaz jest bardzo przystojny nom po porostu zajebisty facet!!!! :D:D

 • Gość: Gość

  0

  zrobiliscie sami gwiazdę z dody i teraz są tego efekty , ani urody: włosy farbowane , piersi grubo powiekszone , usta tez , i jak na młodą osóbke sporo zmarszczek , fałszuje bez playbacku ..... katastrofa

 • Gość: Gość

  0

  beeeeeznadziejne ploty!!! ludzie przeciez gwiazdy to tez ludzie i maja tez swoje problemy ;/ pieprzeni dziennikarze;/ maaasakra

 • Gość: Gość

  0

  Wiecie co wam powiem to nie prawda, że Igor i Doda mają razem romans! Wiele wiem o plotkach na ten temat poprostu dziennikarze szukają ofiary którą mogli by skrytykować! Doda Igor: tzrymajcie się i nie martwcie się tymi głupimi plotkami!
  Madzia

 • Gość: Gość

  0

  kryszyłowicz, nie kryszłowicz jak napisano jw!

 • Gość: Gość

  0

  moim zdaniem igor kryszyłowicz kłamie ponieważ podobno jest blisko z DODĄ bardzooooooooooo blisko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX