Iza Miko zabierze Cichopek rolę? Głosuj!

Jeszcze tydzień temu wszystko wskazywało na to, że Kasia Cichopek i Mateusz Damięcki zagrają główne role w filmie "Kochaj i tańcz". Jednak Kasia nie może spać spokojnie, bo na horyzoncie pojawiła się konkurencja. Konkurencja w postaci Izy Miko! Głosuj w sondażu Plotka, która z aktorek powinna dostać rolę!
Miko zabierze Cichopek rolę? Miko: Mam spotkanie z reżyserem "Kochaj i tańcz" Maciejem Dejczerem. Iza Miko jest poważną konkurencją dla Kasi Cichopek do roli w "Kochaj i tańcz". Właśnie przyleciała ze Stanów na spotkanie z reżyserem Maciejem Dejczerem Czy Kasia Cichopek zagra u boku Mateusza Damięckiego w "Kochaj i tańcz"? Do tej pory wszystko na to wskazywało, jednak Kasia nie może spać spokojnie, bo na horyzoncie pojawiła się konkurencja. Konkurencja w postaci Izy Miko! Iza Miko w programie "Dzień dobry TVN" powiedziała, że ma spotkanie z reżyserem filmu Maciejem Dejczerem. Stacja wyemitowała materiał na temat kariery aktorki w USA. Miko ma duże szanse, żeby dostać rolę, ponieważ skończyła w Stanach szkołę baletową i zagrała główną rolę w amerykańskim filmie "W rytmie hip-hopu 2". Wygra popularność (Kasia Cichopek) czy profesjonalne przygotowanie taneczne i doświadczenie na planie filmowym (Iza Miko)? Nie możemy zapomnieć również o tym, że Kasia Cichopek jest gwiazdą stacji Polsat i gra w serialu Dwójki "M jak miłość". Czy TVN będzie chciał promować gwiazdę konkurencyjnych stacji? Coś czujemy, że marzenia Kasi o głównej roli w filmie o tańcu nie spełnią się. Przypominamy, że na castingi do filmu zostali zaproszeni uczestnicy "Tzg" i "YCD". Oby tylko "Kochaj i tańcz" nie był tak żenujący jak "Gulczas, a jak myślisz". W końcu tam też grały "gwiazdy" programu rozrywkowego.

 

Iza Mikow programie "Dzień dobry TVN" powiedziała, że ma dzisiaj spotkanie z reżyserem filmu - Maciejem Dejczerem. Stacja wyemitowała materiał na temat kariery aktorki w USA. Miko ma duże szansę, żeby dostać rolę, ponieważ skończyła w Stanach szkołę baletową i zagrała główną rolę w amerykańskim filmie "W rytmie hip-hopu 2".

 

Wygra popularność (Kasia Cichopek) czy profesjonalne przygotowanie taneczne i doświadczenie na planie filmowym (Iza Miko)? Nie możemy zapomnieć również o tym, że Kasia Cichopek jest gwiazdą stacji Polsat i gra w serialu Dwójki "M jak miłość". Czy TVN będzie chciał promować gwiazdę konkurencyjnych stacji? Coś czujemy, że marzenia Kasi o głównej roli w filmie o tańcu nie spełnią się.

 

 Kasia Cichopek

 

Przypominamy, że na castingi do filmu zostali zaproszeni uczestnicy "Tzg" i "YCD". Oby tylko film "Kochaj i tańcz" nie był tak żenujący jak "Gulczas, a jak myślisz". W końcu tam też grały "gwiazdy" programu rozrywkowego. Głosuj w sondażu Plotka, która z aktorek powinna dostać rolę!