Edyta Górniak pomoże Patrici Kazadi?

Co dalej z karierą Patrici Kazadi? To pytanie zadaje sobie nie tylko piękna aktorka, ale również wielu jej fanów. Całkiem niespodziewanie Edyta Górniak zaproponowała pomoc młodziutkiej artystce, która może wywrócić jej życie do góry nogami. 
Górniak pomoże Kazadi Co dalej z karierą Patrici Kazadi? Co dalej z karierą Patrici Kazadi? Całkiem niespodziewanie Edyta Górniak zaproponowała pomoc młodziutkiej artystce - wydanie płyty  Całkiem niespodziewanie Edyta Górniak zaproponowała pomoc młodziutkiej artystce i może wywrócić jej życie do góry nogami.  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, doczekamy się solowej płyty Patrici Kazadi. Młodziutka aktorka oczarowała nas wszystkich swoim talentem i perfekcjonizmem, z jakim podchodzi do śpiewania. Okazuje się, że Patricia może liczyć na wsparcie Edyty Górniak, która na oczach milionów telewidzów zadeklarowała, że wyda jej płytę. Jak to możliwe? Edyta jest oczarowana talentem Kazadi. Piosenkarka od kilku lat prowadzi z mężem Darkiem Krupą własną wytwórnię i w planach ma wydawanie płyt debiutantom. Czy pierwszym krążkiem będzie album Partrici Kazadi? - Patrycjo, jeśli nie pójdzie ci w "Jak Oni Śpiewają", to się nie martw. W końcu mam swoja wytwórnię płytową i chętnie wydam twój album - powiedziała Edyta. Te słowa bardzo zaskoczyły wszystkich. Piosenkarka nigdy nie mówi nic na próżno. Edyta jest naprawdę konsekwentna i jeśli obiecała Patrici pomoc, to z pewnością to zrobi. Pożyjemy, zobaczymy.

 

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to doczekamy się solowej płyty Patrici Kazadi. Młodziutka aktorka oczarowała nas wszystkich swoim talentem i perfekcjonizmem, z jakim podchodzi do śpiewania. Okazuje się jednak, że Patricia może liczyć na wsparcie Edyty Górniak, która na oczach milionów telewidzów zadeklarowała, że wyda jej płytę. Jak to możliwe?

 

Edyta jest oczarowana talentem Kazadi. Piosenkarka od kilku lat prowadzi z mężem Darkiem Krupą własną wytwórnię i w planach ma wydawanie płyt debiutantom. Czy pierwszym krążkiem będzie album Partrici Kazadi ?

Patrycjo jeśli nie pójdzie ci w "Jak Oni Śpiewają", to się nie martw. W końcu mam swoja wytwórnię płytową i chętnie wydam twój album - powiedziała Edyta.

Te słowa bardzo zaskoczyły wszystkich. Znając charakter piosenkarki nigdy nie mówi nic na próżno. Edyta jest naprawdę konsekwentna i jeśli obiecała Patrici pomoc, to z pewnością to zrobi. Pożyjemy, zobaczymy.

 

 

Więcej o: