Vanessa Hudgens zaprzecza plotkom o zniewieścieniu Efrona

Niedawno kilka serwisów opublikowało wypowiedź Vanessy, która żaliła się, że Zac Efron podbiera jej kosmetyki i jest zbyt mało męski. Ile w tym było prawdy?
Vanessa Hudgens zaprzecza Niedawno kilka serwisów opublikowało wypowiedź Vanessy. Która żaliła się, że Zac Efron podbiera jej kosmetyki i jest zbyt mało męski. Ile w tym było prawdy? Która żaliła się, że Zac Efron podbiera jej kosmetyki i jest zbyt mało męski. Ile w tym było prawdy? Vanessa została przyłapana przez reporterów podczas wycieczki do Waszyngtonu, gdy czekała na taksówkę. Zapytana przez jednego z nich o wypowiedź cytowaną przez wiele tabloidów, w której miała stwierdzić, że Zac Efron ma obsesję na punkcie kosmetyków i powinien stać się bardziej męski, odpowiedziała: - Nigdy nie powiedziałam czegoś takiego. Wcześniej w jednym z wywiadów wyśmiała także plotki, że jej związek z Zaciem jest jedynie na pokaz: - Olewam to. Ludzie mogą mówić co chcą. Wiem, co jest prawdą a co udawaniem i tylko to ma znaczenie. W Waszyngtonie Vanessa nie rozstawała się ze swoim misiem. Nie, nie o Zaca tu chodzi.

 

Vanessa została przyłapana przez reporterów podczas wycieczki do Waszyngtonu, gdy czekała na taksówkę. Zapytana przez jednego z nich o wypowiedź cytowaną przez wiele tabloidów, w której miała stwierdzić, że Zac Efron ma obsesję na punkcie kosmetyków i powinien stać się bardziej męski, odpowiedziała:

Nigdy nie powiedziałam czegoś takiego.

Wcześniej w jednym z wywiadów wyśmiała także plotki, że jej związek z Zaciem jest jedynie na pokaz:

Olewam to. Ludzie mogą mówić co chcą. Wiem, co jest prawdą a co udawaniem i tylko to ma znaczenie.


W Waszyngtonie Vanessa nie rozstawała się ze swoim misiem. Nie, nie o Zaca tu chodzi.

 

 

Sponkit.com 

Więcej o: