Już dziś finał "Jak Oni Śpiewają"!

O godzinie 20 rusza na Polsacie finał drugiej edycji show "Jak Oni Śpiewają" . O udział w ostatecznej rozgrywce powalczą dwie aktorki: Patricia Kazadi i Joanna Liszowska . To od Was zależy, która z gwiazd zmierzy się w finale z Piotrem Polkiem. I wygra "Brylantowy Mikrofon"! Głosujcie w sondażu Plotka!

Finał "Jak Oni Śpiewają" O godzinie 20 rusza na Polsacie finał drugiej edycji show "Jak Oni Śpiewają". O udział w ostatecznej rozgrywce powalczą dwie aktorki: Patricia Kazadi i Joanna Liszowska . O udział w ostatecznej rozgrywce powalczą dwie aktorki: Patricia Kazadi i Joanna Liszowska . Obie są piękne i utalentowane. Liszowska zaskoczyła wszystkich silnym głosem i seksapilem, a Patricia profesjonalizmem i soulowym wokalem. Ale do finału przejdzie tylko jedna z nich. Jakie są Wasze typy? Wolicie słuchać gorącej jak wulkan i zjawiskowej Joasii Liszowskiej ? Czy może wprost przeciwnie, kibicujecie "czarnej perle" Patricii Kazadi ? To będzie wielkie show, bo poza finalistami na scenie zaśpiewają wszyscy uczestnicy tej edycji JOŚ. Wielką niespodzianką tego odcinka, będzie Edyta Górniak , która dla widzów zaśpiewa przebój z najnowszej płyty "EKG". Plotek przypomina, że album artystki pokrył się już dawno platyną. Od Was zależy, której gwiazdy z "JOŚ" album już wkrótce pojawi się na sklepowych półkach, i która będzie śpiewać z "Brylantowym Mikrofonem".

 

 Patricia Kazadi i Joanna Liszowska

 

Joanna Liszowska czy może Patricia Kazadi ? Obie są piękne i utalentowane. Liszowska zaskoczyła wszystkich silnym głosem i seksapilem, a Patricia profesjonalizmem i soulowym wokalem. Ale do finału przejdzie tylko jedna z nich. Jakie są Wasze typy?

 

Wolicie słuchać gorącej jak wulkan i zjawiskowej Joasii Liszowskiej ? Czy może wprost przeciwnie, kibicujecie "czarnej perle"Patricii Kazadi ?


To będzie wielkie show, bo poza finalistami na scenie zaśpiewają wszyscy uczestnicy tej edycji JOŚ. Wielką niespodzianką tego odcinka, będzie Edyta Górniak , która dla widzów zaśpiewa przebój z najnowszej płyty "EKG". Plotek przypomina, że album artystki pokrył się już dawno platyną.

 

 Edyta Górniak

 

Od Was zależy, której gwiazdy z "JOŚ" album już wkrótce pojawi się na sklepowych półkach, i która będzie śpiewać z "Brylantowym Mikrofonem". Głosujcie w sondażu Plotka!

 

 Krzysztof Ibisz i Katarzyna Cichopek


Więcej o: