Olga Borys pokazała córkę!

Olga Borys ma naprawdę dużo szczęścia. Tydzień temu wygrała pierwszą edycję show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . I wreszcie może poświęcić swój czas tylko rodzinie. Nikt nie ma wątpliwości, że dla aktorki najważniejsza jest córeczka Mira. Borys postanowiła pokazać wszystkim swoje potomstwo. Zobacz zdjęcia!

Olga Borys pokazała córkę! Mira przysłoniła Oldze i jej mężowi Krzysztofowi Majchrzakowi cały świat Olga Borys pokazała córkę! Mira przysłoniła Oldze i jej mężowi Krzysztofowi Majchrzakowi cały świat Olga Borys ma naprawdę dużo szczęścia. Tydzień temu wygrała pierwszą edycję show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". I wreszcie może poświęcić swój czas tylko rodzinie. Nikt nie ma wątpliwości, że dla aktorki najważniejsza jest córeczka Mira. Borys postanowiła pokazać wszystkim swoje potomstwo. Mira przysłoniła Oldze i jej mężowi Krzysztofowi Majchrzakowi ("Na Wspólnej") cały świat. Aktorska para doczekała się potomstwa po wielu latach i nic dziwnego, że teraz oboje nie spuszczają z pociechy oka. Wojtek to cudowny ojciec. Aktor pojawił się z dzieckiem podczas nagrania specjalnego odcinka show "Gwiazy Tańczą na Lodzie". Dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamusi. Niestety, jak to bywa w czasie nagrania była bardzo kapryśna. Na szczęście Mira była w dobrych rękach taty. Zatroskany ojciec nie dopuszczał, poza Olgą, do malutkiej Miry nikogo. Aktorska para pojawiła się po raz pierwszy publicznie w "GTnL". Spekulowano nawet, że związek Olgi przeżywa kryzys. Cóż, jak zwykle były to plotki. Majrzchak w czasie, gdy jego żona uczyła się tańca na lodzie, zajmował się dzieckiem. Trzeba przyznać, że ma w tym naprawdę sporą wprawę i wielu ojców mogłoby od niego się uczyć. Jak widać, Mira nie lubi pozować do zdjęć! Ale już swoim zachowaniem prowokuje ludzką ciekawość. A to oznacza, że bycie gwiazdą ma w genach. Tak trzymać!


Mira przysłoniła Oldze i jej mężowi Krzysztofowi Majchrzakowi ("Na Wspólnej") cały świat.Aktorska para doczekała się potomstwa po wielu latach i nic dziwnego, że teraz oboje nie spuszczają z pociechy oka.


Wojtek to cudowny ojciec. Aktor pojawił się z dzieckiem podczas nagrania specjalnego odcinka show "Gwiazy Tańczą na Lodzie". Dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamusi. Niestety, jak to bywa w czasie nagrania była bardzo kapryśna.

 

 Krzysztof Majchrzak z córką Mirą


Na szczęście Mira była w dobrych rękach taty. Zatroskany ojciec nie dopuszczał, poza Olgą, do malutkiej Miry nikogo. Aktorska para pojawiła się po raz pierwszy publicznie w "GTnL". Spekulowano nawet, że związek Olgi przeżywa kryzys. Cóż, jak zwykle były to plotki.

 

Majrzchak w czasie, gdy jego żona uczyła się tańca na lodzie, zajmował się dzieckiem. Trzeba przyznać, że ma w tym naprawdę sporą wprawę i wielu ojców mogłoby od niego się uczyć.

 

 Krzysztof Majchrzak z córką Mirą


Jak widać, Mira nie lubi pozować do zdjęć! Ale już swoim zachowaniem prowokuje ludzką ciekawość. A to oznacza, że bycie gwiazdą ma w genach. Tak trzymać!