Rafał i Marcin Mroczek - rózga czy prezenty? Głosuj!

Bozia poskąpiła im wybitnego talentu aktorskiego, ale dała im za to talent taneczny. Czy to wystarczy żeby dostali od Was prezenty? Głosujcie w sondażu Plotka!

 

Argumenty za tym żeby dać Mroczkom prezenty:

 

Marcina i Rafała można nie lubić, ale przyznać trzeba, że tańczyć to oni umieją. Marcin podbił serca Ukrainek i wygrał Kryształową Kulę w międzynarodowej edycji "Tzg". Rafał spróbował swoich sił na lodzie i doszedł aż do finału programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" Gratulujemy!

 

Taniec Rafała:

 

 Taniec Marcina:

 

 Argumenty za tym żeby dać Mroczkom rózgę:

 

Z Mroczkami jest tochę tak jak z Kasią Cichopek: wszędzie ich pełno. Zawsze uśmiechnięci, słodcy i sympatyczni. Damy sobie rękę uciąć, że w 2 albo 3 edycji "Gtnl" zobaczymy Marcina. Chłopaki apelujemy - dajcie nam od siebie odpocząć, w końcu co za dużo to niezdrowo!

 

 Rafał Mroczek

 

Naszym zdaniem Rafał "zasłużył" na rózgę za zachowanie po ogłoszeniu wyników w finale "Gtnl". Rafał zabrał Oldze (laureatce 1 miejsca) mikrofon i zaczął składać swojej partnerce życzenia z okazji urodzin. Tym samym odebrał Oldze szansę podziękowania bliskim oraz osobom, które na nią głosowały. Oj, nieładnie!