Jessica Alba jest w ciąży!

To nie wiosna, a bociany w Hollywood oszalały! Kolejna gwiazda spodziewa się dziecka. Tym razem padło na Jessicę Albę!
Jessica Alba jest w ciąży! To nie wiosna, a bociany w Hollywood oszalały! Kolejna gwiazda spodziewa się dziecka. Tym razem padło na Jessicę Albę Kolejna gwiazda spodziewa się dziecka. Tym razem padło na Jessicę Albę! Piękna aktorka i jej chłopak, Cash Warren, już wkrótce zostaną rodzicami. Potwierdziła to dzisiaj rzeczniczka Alby.Potwierdzam - Jessica i Cash spodziewają się dziecka, które pojawi się na świecie późną wiosną bądź wczesnym latem. Jessica i Cash poznali się w 2004 roku na planie filmu "Fantastic Four". Ona grała jedną z głównych ról, a on był asystentem reżysera. W lecie tego roku rozstali się, ale dali sobie jeszcze jedną szansę. Jak widać, wykorzystali ją w 100%! W przyszłym roku szykuje się parada słynnych maluszków - urodzą się pociechy Jennifer Lopez, Halle Berry, Christiny Aguilery, Nicole Richie i Jessiki Alby. Gratulacje!

 

Piękna aktorka i jej chłopak, Cash Warren, już wkrótce zostaną rodzicami. Potwierdziła to dzisiaj rzeczniczka Alby.

Potwierdzam - Jessica i Cash spodziewają się dziecka, które pojawi się na świecie późną wiosną bądź wczesnym latem.

Jessica i Cash poznali się w 2004 roku na planie filmu "Fantastic Four". Ona grała jedną z głównych ról, a on był asystentem reżysera. W lecie tego roku rozstali się, ale dali sobie jeszcze jedną szansę. Jak widać, wykorzystali ją w 100%!

 

 

W przyszłym roku szykuje się parada słynnych maluszków - urodzą się pociechy Jennifer Lopez, Halle Berry, Christiny Aguilery, Nicole Richie i Jessiki Alby. Gratulacje!