Olga Borys zagra w "M jak miłość"?

Olga Borys kilka dni temu wygrała pierwszą edycję show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" i wróciła do domu. Znajomi Olgi martwią się o nią, bo ta zdolna aktorka od ponad dwóch lat nie zagrała żadnej nowej roli. Jednak jest dla niej nadzieja, nazywa się: scenarzystka "M jak miłość", Ilona Łepkowska.


Olga Borys zdobyła w mistrzowski sposób główną nagrodę w show Dwójki. I choć to spory sukces, to aktorka nie ma zbyt wielu powodów do radości.

 

Odkąd Borys zdecydowała się odejść z serialu "Lokatorzy" ma poważne kłopoty ze znalezieniem nowej pracy. Jak to możliwe, że tak zdolna aktorka przez tyle lat nie została zauważona przez żadnego reżysera? W TVP aż huczy od plotek na temat zwycięstwa Borys. Ponoć szefostwo Dwójki zdecydowało się zaprosić aktorkę do "GTnL", żeby odzyskała swoją popularność. Niewykluczone, że wiosną znowu zobaczymy Borys w nowej roli. Jakiej? Zdradza Plotkowi dziennikarka TVP.

 

Słyszałam, że pani Ilona Łepkowska rozważa zatrudnienie Olgi w którymś z seriali Dwójki. W grę wchodzi zarówno "M jak miłość" i "Barwy szczęścia". Sprawa jest jednak delikatna i z pewnością w najbliższym czasie poznamy decyzję w sprawie Olgi.

Co o tym wszystkim myśli Ilona Łepkowska, tego nie wiadomo. Popularna scenarzystka pojawiła się w drużynie kibicującej Rafałowi Mroczkowi na finale "GTnL". Ale to nie musi oznaczać, że nie lubi Olgi.