Frykowska to podróbka Mandaryny?

Agnieszka Frykowska była w niedzielę gościem w programie - Studio Złote Tarasy. Aktorka opowiedziała prowadzącym, z czego jest znana i "zaśpiewała" swoją nową piosenkę. Zachęcamy do posłuchania!
Frykowska podróbką Mandaryny? Agnieszka Frykowska była w niedzielę gościem w programie - Studio Złote Tarasy. Agnieszka Frykowska była gościem w programie - Studio Złote Tarasy. Aktorka opowiedziała prowadzącym, z czego jest znana i "zaśpiewała" swoją nową piosenkę Aktorka opowiedziała prowadzącym, z czego jest znana i "zaśpiewała" swoją nową piosenkę. Agnieszka wykonała swój pierwszy singiel oczywiście z playbacku. Nie wiedzieliśmy, że kiedyś to powiemy, ale już głos Mandaryny podoba nam się bardziej niż Frytki. Marta nie śpiewa najlepiej, ale przynajmniej swoje niedociągnięcia wokalne rekompensuje świetnym tańcem. Agnieszka w trakcie swojego występu tańczyć próbowała. Niestety słowo próbowała idealnie obrazuje to, co widzieliśmy na scenie.


Agnieszka wykonała swój pierwszy singiel oczywiście z playbacku. Nie wiedzieliśmy, że kiedyś to powiemy, ale już głos Mandaryny podoba nam się bardziej niż Frytki. Marta nie śpiewa najlepiej, ale przynajmniej swoje niedociągnięcia wokalne rekompensuje świetnym tańcem.

 

Agnieszka w trakcie swojego występu tańczyć próbowała. Niestety słowo próbowała idealnie obrazuje to, co widzieliśmy na scenie.


Piosenka Frytki:

 

 

 

 

Wywiad z Frytką i Ewą Sonnet: