Wielka bitwa w "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"

To była wielka wojna na trybunach show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Dwa obozy sympatyków Olgi Borys i Rafała toczyły między sobą ostrą walkę. O co chodzi? Czytaj w specjalnej relacji Plotka!

 

Oboje aktorzy mieli silne wsparcie ze strony bliskich i przyjaciół. Najpotężniejszą ekipę przyprowadził Rafał Mroczek . Poza rodziną aktora na trybunach zasiadła Teresa Lipowska oraz Ilona Łepkowska scenarzystka seriali "M jak miłość" i "Barwy Szczęścia". W tej samej grupie Mroczkowi kibicowała Kasia Sowińska oraz Agnieszka Popielewicz. Trzeba przyznać, że Rafał miał naprawdę potężny sztab kibiców zaopatrzonych w bębny, megafony, a nawet trąbki. To jednak nie pomogło Mroczkowi wygrać show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".


Obóz Olgi Borys był o wiele mniejszy. Plotka zaskoczył fakt, że w tak ważnym dniu dla aktorki na trybunach nie pojawił się jej mąż Wojtek Majrzchrzak. Oldze musiało być smutno, że w tak ważnym dla niej dniu jej ukochany był nieobecny. Mimo wszystko drużyna Olgi spisała się naprawdę dzielnie. A jeden z rekwizytów, w który uzbroił się obóz aktorki, powędrował nawet rąk Dody.

 

 Publiczność

 

Nie lada sensacją okazało się zachowanie Dody, która najwyraźniej unikała kontaktu z Rinke Royensem. Oboje się unikali podczas całego finału show. Podobnie również było tuż po zakończeniu programu. Czyżby kolejny chwyt marketingowy?

 

 Włodzimierz Szaranowicz i Doda

 

Na widowni zasiadła również Kasia Zielińska uczestniczka 2 edycji "Jak Oni Śpiewają" . Aktorka zdradziła Plotkowi, że już za tydzień zaśpiewa podczas finału polsatowskiego show piosenkę z serialu "Czterej Pancerni i pies". Zielińska przyszła na finał "GTnL" całkiem sama.

 

Największa rywalizacja tak naprawdę podczas finału rozegrała się na trybunach. Obie ekipy wzajemnie się zagłuszały, przez co nie zawsze można było usłyszeć, co mówią prowadzący show Tatiana Okupnik i Maciek Kurzajewski.

 

 Włodzimierz Szaranowicz i Doda

 

To przez wojnę między dwoma obozami kibiców zebrani w studio goście o wyniku głosowania dowiedzieli się później niż widzowie przed telewizorami. Zwycięstwem Olgi byli zaskoczeni zarówno jej krewni, jak i rodzina Rafała Mroczka i Anety Kowalskiej, która w tym dniu obchodziła urodziny.

 

Rafałowi i Anecie, czyli wielkim przegranym "GTnL" na pocieszenie został urodzinowy tort, którym obdzielili kolegów z show i ekipę pracującą przy programie za kulisami, tuż po zakończeniu programu. Tam jednak wstęp mieli już tylko wybrani, bo spokoju bawiących się do rana gwiazd pilnował sztab ochroniarzy.

 

 Rafał Mroczek i Aneta Kowalska

 

Na pocieszenie Rafałowi Mroczkowi i Anecie Kowalskiej pozostał jeszcze jeden występ w specjalnym odcinku "GTnL" , którego nagranie już w środę. Plotek również tam będzie i zdradzi Wam wszystkie pikantne szczegóły!