Olga Borys wygrała "Gwiazdy tańczą na lodzie"!

Ok, pomyliliśmy się. Nie Rafał Mroczek, a Olga Borys wygrała w finale I edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie". I zrobiła to w brawurowym stylu! Gdy partner Olgi podnosił ją do góry, przechodziły nas dreszcze. Brawo! Zobacz zdjęcia!
Olga Borys wygrała "GTnL"! I zrobiła to w brawurowym stylu! Gdy partner Olgi podnosił ją do góry, przechodziły nas dreszcze. Brawo! Finaliści odtańczyli w ostatnim odcinku I edycji show TVP2 "Gwiazdy tańczą na lodzie" po trzy tańce. Musimy przyznać, że już po pierwszym widać było, że to Olga Borys bije Rafała Mroczka na głowę. W efekcie jednak wygrała kilkoma procentami głosów (56 do 44%). Olga wirowała w powietrzu jak prawdziwa łyżwiarska akrobatka. Poza tym wybrała lepsze od Rafała kawałki do jazdy. A gdy tańczyła do szlagieru Mieczysława Foga "To ostatnia niedziela" - łzy nam kapały po policzkach. To piękna piosenka, a Olga pięknie do niej zatańczyła. Dla porównania Mroczek wybrał kawałek z "Flinstonów" grupy B`52, było trochę nudno i bez tzw. polotu. Oczywiście Rafał Mroczek też pokazał ogromną klasę na lodowisku. Poza tym, nie oszukujmy się, mężczyźnie jest trudniej zabłysnąć na lodowej tafli. Nikt nie będzie wymagał, że partnerka będzie go podnosiła. Reasumując: podczas odcinka finałowego "Gwiazdy tańczą na lodzie", było naprawdę na co popatrzeć. Gratulacje dla finalistów!

 

 Olga Borys i Sławomir Borowiecki

 

Finaliści odtańczyli w ostatnim odcinkuI edycji show TVP2 "Gwiazdy tańczą na lodzie" po trzy tańce. Musimy przyznać, że już po pierwszym widać było, że to Olga Borys bije Rafała Mroczka na głowę. W efekcie jednak wygrała kilkoma procentami głosów(56 do 44%).

 

 Olga Borys i Sławomir Borowiecki

 

Olga wirowała w powietrzu jak prawdziwa łyżwiarska akrobatka. Poza tym wybrała lepsze od Rafała kawałki do jazdy. A gdy tańczyła do szlagieru Mieczysława Foga "To ostatnia niedziela" - łzy nam kapały po policzkach. To piękna piosenka, a Olga pięknie do niej zatańczyła. Dla porównania Mroczek wybrał kawałek z "Flinstonów" grupy B`52, było trochę nudo i bez tzw. polotu.

 

Oczywiście Rafał Mroczek też pokazał ogromną klasę na lodowisku. Poza tym, nie oszukujmy się, mężczyźnie jest trudniej zabłysnąć na lodowej tafli. Nikt nie będzie wymagał, że partnerka będzie go podnosiła.

 

Reasumując: podczas odcinka finałowego "Gwiazdy tańczą na lodzie", było naprawdę na co popatrzeć. Gratulacje dla finalistów! Na zdjęciu, od lewej: Rafał Mroczek i jego partnerka Aneta Kowalska, Olga Borys i Sławej Borowiecki.

 

 Rafał Mroczek, Aneta Kowalska, Olga Borys i Sławomir Borowiecki