Herbuś: nie piszę żadnego bloga!

Ha! Plotek demaskuje oszustów! Jeden z portali rozrywkowych napisał, że Edyta Herbuś pisze bloga, w którym wypisuje niezłe głupoty. Wydało nam się to bardzo podejrzane. Plotek zadzwonił więc do Edyty. I co usłyszał? "To kłamstwo. Kompletna bzdura!"

 

Ludzie uważajcie co czytacie, bo niektórzy mają Was za idiotów. Jak pewien portal, który ośmiesza Edytę Herbuś na podstawie wpisów na jej blogu. Tylko zapomina dodać, że to nie Edyta pisze tego bloga! Oto co Plotek usłyszał od pięknej tancerki:

Ja nie piszę żadnego bloga! A tym bardziej w takiej formie! To kłamstwo. Kompletna bzdura!

Edyta Herbuś nie jest jedyną ofiarą pazerności pseudodziennikarzy na sensację. Według tego serwisu kontrowersyjnego bloga pisze też juror "You Can Dance" Michał Piróg . Nie omieszkamy tego sprawdzić!

Więcej o:
Komentarze (35)
Herbuś: nie piszę żadnego bloga!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  ja tam sie w to niemieszam co tam było.ale kroro juz jestes na tej stronce o Edytce to chcialam powiedziec że bardzo pasuje do Jakuba Tolaka slicznie z nim wyglondała w programie "jak oni świentują"

 • Gość: Gość

  0

  nieźle!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Jest piróg jest :) Edyta ma go w znajomych:)

 • Gość: Gość

  0

  Nie znosze obgadywania i jestem szczera plotek.pl rozpisuje takie plotki i co może mały sądzik o to że się oskarrza innych a samemu się niewidzi własnego nosa co karzdy ma prawo i to herbuś tu powinna rozdawac karty czy ją ponirzono czy nie bo prawdą jest że kto nie pilnuje włsnego nosa dytyka nosa innego więc zastanówcie się jaki tekst na strone piszecie zanim wam ktoś do dupy się nie dobierze!!!

 • Gość: Gość

  0

  wow..oOOooo

 • Gość: Gość

  0

  Ludzie!! przecież gwiazdy nie mają czasu na takie głupoty. Wątpie niż ktokolwiek oprócz Toli z blo 27<lol2> pisze bloga!!

 • Gość: Gość

  0

  hahaha. nieporownywalny jest plotek z pudelkiem, naprawde. szkoda gadac, wy nawet nie rozumiecie wpisow na pudlu. smutne : )

 • Gość: Gość

  0

  O bosz. Cieszycie się bo zdemaskowaliście pudelka? Żal. xD
  Nie piszecie w tak fajny sposób jak oni. Lata doświadczenia.
  Zauważcie że pudelek podkreślał że nie jest to pewne. Jakie wy wykształcenie macie x/ . Po raz kolejny popis głupoty.

 • Gość: Gość

  0

  CZy ja dobrze mysle P.....k???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX