Przybylska zagra w polskim filmie

To już pewne Ania Przybylska nie pojawi się w drugiej edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Aktorka odmówiła udziału w show Dwójki, bo pochłania ją praca na planie filmowym. Ania po kilku latach przerwy zdecydowała się wrócić do Polski i... grania w filmach. Gdzie i kiedy będzie można ją zobaczyć?

 

Spełniło się wielkie marzenie Ani Przybylskiej. Plotek dowiedział się, dlaczego piękna aktorka wróciła wcześniej do rodzinnego kraju. To prawda, że Ania ma na głowie przygotowania do Bożego Narodzenia, które chce spędzić z rodziną w Gdańsku. Ale od kilku tygodni aktorkę pochłania też praca na planie filmu, który widzowie zobaczą w przyszłym roku w kinach - opowiada koleżanka aktorki.

Ani jest zmęczona pracą w serialach. Już dawno chciała zagrać w jakiejś produkcji kinowej. Nadarzyła się do tego okazja więc przyleciała do kraju i przed Bożym Narodzeniem zakończy pracę nad nowym filmem.

Film, w którym zobaczymy Przybylską, nazywa się "Izolator". U jej boku zobaczymy m.in. Adama Ferency i Jana Frycza. Twórcy zainspirowali się przy produkcji obrazu mroczną tajemnicą morderstwa Jacka Dębskiego, byłego szefa Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu, które miało miejsce w 2001 roku.

 

Ania zagra w nim główną rolę. I choć osoby pracujące nad "Izolatorem" nie chcą zdradzić żadnych tajemnic, to wiadomo, że film pojawi się w kinach w przyszłym roku. To duża niespodzianka dla fanów Przybylskiej, zwłaszcza, że już dawno nie widzieliśmy aktorki na dużym ekranie! Tak trzymać!