Cichopek jest najgorszą aktorką w Polsce?

Miesięcznik "Film" opublikował pierwszy ranking polskich aktorów serialowych. Krytycy filmowi uznali, że najmniej utalentowanymi aktorami w Polsce są główni bohaterowie serialu "M jak miłość".
Jak myślicie, o kogo chodzi?
Cichopek najgorszą aktorką? Chyba już wszyscy poznali się na talencie Kasi Cichopek i braci Mroczków! Miesięcznik "Film" opublikował ranking polskich aktorów serialowych. najmniej utalentowanymi aktorami w Polsce są główni bohaterowie serialu "M jak miłość" Miesięcznik "Film" opublikował pierwszy ranking polskich aktorów serialowych. Krytycy filmowi uznali, że najmniej utalentowanymi aktorami w Polsce są główni bohaterowie serialu "M jak miłość". Jak myślicie, o kogo chodzi? Recenzenci gazety - Karolina Pasternak i Konrad Zarębski, przyznawali aktorom znanym z polskich seriali punkty za poziom gry w skali od 1 do 10. W rankingu oceniano najpopularniejsze polskie gwiazdy. Choć Kasia Cichopek otrzymała tylko 2 punkty i tak znalazła się na pierwszym miejscu. Tak krytycy uzasadnili swój wybór: Można mówić o fenomenie jej zjawiska, nie o fenomenie jej aktorstwa. Na trzecim miejscu uplanowała się Małgorzata Foremniak, która już do końca życia będzie kojarzona z postacią Zosi z "Na dobre i na złe". Dziennikarze przyznali jej 4 punkty i napisali: Schwytana w gorset potulnej doktor Zosi z "Na dobre i na złe", dokonuje cudów, by się z niego uwolnić. W "I kto tu rządzi" jej w założeniu komediowa Agata Batycaka wzbudza takie same odczucia, jak przeżywająca przeróżne życiowe traumy Zosia Burska: konsternację i smutek. Idol nastolatek Paweł Małaszyński otrzymał 3 punkty i został określony jako lep na kobiecą widownię. Najbardziej skrytykowani zostali aktorzy z serialu "M jak miłość". Rafał i Marcin Mroczek otrzymali po 2 punkty. Krytycy uznali ich za słabych aktorów, ale ku naszemu zdziwieniu docenili ich urodę! Po trzy punkty dostali: Małgorzata Kożuchowska, Maciej Zakościelny i Kacper Kuszewski. Krytycy docenili również tych aktorów, którzy znakomicie wywiązują się ze swoich zadań aktorskich. Dziesięć punktów od dziennikarzy otrzymali - Janusz Gajos, Krzysztof Stroiński i Borys Szyc. 

 

Recenzenci gazety - Karolina Pasternak i Konrad Zarębski, przyznawali aktorom znanym z polskich seriali punkty za poziom gry w skali od 1 do 10. W rankingu oceniano najpopularniejsze polskie gwiazdy.Choć Kasia Cichopek otrzymała tylko 2 punkty i tak znalazła się na pierwszym miejscu.. Tak krytycy uzasadnili swój wybór:

Można mówić o fenomenie jej zjawiska, nie o fenomenie jej aktorstwa.

Na trzecim miejscu uplanowała się Małgorzata Foremniak, która już do końca życia będzie kojarzona z postacią Zosi z "Na dobre i na złe". Dziennikarze przyznali jej 4 punkty i napisali:

Schwytana w gorset potulnej doktor Zosi z "Na dobre i na złe", dokonuje cudów, by się z niego uwolnić. W "I kto tu rządzi" jej w założeniu komediowa Agata Batycaka wzbudza takie same odczucia, jak przeżywająca przeróżne życiowe traumy Zosia Burska: konsternację i smutek.

Idol nastolatek Paweł Małaszyński otrzymał 3 punkty i został określony jako lep na kobiecą widownię.

 

 Paweł Małaszyński

 

Najbardziej skrytykowani zostali aktorzy z serialu "M jak miłość". Rafał i Marcin Mroczekotrzymali po 2 punkty. Krytycy uznali ich za słabych aktorów, ale ku naszemu zdziwieniu docenili ich urodę!

 

Po trzy punkty dostali: Małgorzata Kożuchowska,Maciej Zakościelny i Kacper Kuszewski.

 

Krytycy docenili również tych aktorów, którzy znakomicie wywiązują się ze swoich zadań aktorskich. Dziesięć punktów od dziennikarzy otrzymali - Janusz Gajos, Krzysztof Stroiński i Borys Szyc.

 

Wygląda na to, że już wszyscy poznali się na talencie Kasi Cichopek i braci Mroczków!