Czemu Makowiecki nie robi kariery?

Gdy miał 19 lat wygrał casting do programu "Idol" i został okrzyknięty jednym z najzdolniejszych młodych piosenkarzy na polskim rynku muzycznym. Tomek powraca teraz z nową płytą o intrygującym tytule "Ostatnie wspólne zdjęcie Bonnie & Clyde". Czy osiągnie sukces?
Czemu nie robi kariery? Wydawałoby się, że Tomek Makowiecki jest idealnym materiałem na idola nastolatek Tomek Makowiecki, gdy miał 19 lat wygrał casting do programu "Idol". Ale idolem nie został Gdy miał 19 lat wygrał casting do programu "Idol" i został okrzyknięty jednym z najzdolniejszych młodych piosenkarzy na polskim rynku muzycznym. Tomek powraca teraz z nową płytą o intrygującym tytule "Ostatnie wspólne zdjęcie Bonnie & Clyde". Czy osiągnie sukces? Tomek Makowiecki jest młody, przystojny i niepokorny. To idealny materiał na idola nastolatek. Czemu więc nim nie jest?  Prawdopodobnie dlatego, że Tomek zawsze szedł pod prąd. Druga płyta piosenkarza - "Piosenki na Nie", na której można było usłyszeć mocne, rockowe utwory, ukazała się w 2005 roku, czyli wtedy gdy w Polsce królowały piosenki hip-hopowe. Teraz, gdy na pierwszych miejscach list przebojów są popowe (sorry rockowe) hity Dody i Britney Spears, Tomek promuję płytę mało przebojową, ale bardzo melodyjną i nastrojową. Odwaga czy bezmyślność? Naszym zdaniem zdecydowanie to pierwsze. Podoba nam się to, że Tomek nie dał się wciągnął w "komercyjną papkę" i zaczął tworzyć muzykę, jak to się mówi, na poziomie.

 

Tomek Makowiecki jest młody, przystojny i niepokorny. To idealny materiał na idola nastolatek. Czemu więc nim nie jest?

 

Prawdopodobnie dlatego, że Tomek zawsze szedł pod prąd. Druga płyta piosenkarza - "Piosenki na Nie", na której można było usłyszeć mocne, rockowe utwory ukazała się w 2005 roku, czyli wtedy gdy w Polsce królowały piosenki hip-hopowe.

 

Teraz, gdy na pierwszy miejscach list przebojów są popowe (sorry rockowe) hity Dody i Britney Spears, Tomek promuję płytę mało przebojową, ale bardzo melodyjną i nastrojową.

 

 Okładka płyty Tomka Makowieckiego

 

Odwaga czy bezmyślność?

 

Naszym zdaniem zdecydowanie to pierwsze. Podoba nam się to, że Tomek nie dał się wciągnął w "komercyjną papkę" i zaczął tworzyć muzykę, jak to się mówi, na poziomie.

 

Oto teledysk do nowego singla Tomka pt. "Nie jesteś sam"

 

 

 

 

Pozostałe utwory Tomka, które znaleźliśmy dla Was w sieci:

 

"Ostatnie wspólne zdjęcie"

 

 

 

 

"Takie samo niebo"

 

 

 

 

Tomek i Justyna Steczkowska: