Taniec z Gwiazdami kontra You Can Dance

Odkrywamy karty! Poznajcie szczegóły związane z niedzielnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Widzowie TVN-u zobaczą na ekranach telewizyjnych show, jakiego jeszcze nie było w Polsce. Co się wydarzy?
Show, jakiego jeszcze nie było Taniec z Gwiazdami kontra You Can Dance W niedzielę po raz ostatni zobaczymy "Taniec z Gwiazdami". Finaliści "You Can Dance" zatańczą z gwiazdami 6. edycji "TzG". Odkrywamy karty! Poznajcie szczegóły związane z niedzielnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Widzowie TVN-u zobaczą na ekranach telewizyjnych show, jakiego jeszcze nie było w Polsce. Co się wydarzy? To już przesądzone! W niedzielę po raz ostatni zobaczymy "Taniec z Gwiazdami". Szefostwo stacji postanowiło zawiesić program do odwołania. Kiedy, będzie można zobaczyć 7. edycję programu, tego nie wie nikt. Jednak dla sympatyków show twórcy "TzG" przygotowali nie lada niespodziankę. Na jednym parkiecie zmierzą się uczestnicy aż dwóch tanecznych widowisk, które widzowie mogli oglądać już w niedzielę. Finaliści "You Can Dance" zatańczą z gwiazdami 6. edycji "TzG". To nie wszystkie niespodzianki! Do Iwony Pavlović i Piotra Galińskiego dołączą jurorzy "You Can Dance" - Michał Piróg i Augustin Egurrola. Staramy się, żeby ten odcinek był ekscytujący dla wszystkich widzów, którzy kochają taniec. - Mam nadzieję, że konfrontacja gwiazd obu programów przypadnie fanom obu programów do gustu. Uczestnicy zatańczą w mieszanych parach dwa razy. Najpierw będą to tańce towarzyskie, a potem nowoczesne. Nie mogę jednak zdradzić, kto z kim, będzie tańczył, bo to ma być niespodzianka - mówi dziennikarka TVN-u. Wiadomo, że pośród gwiazd z "TzG" w niedzielę na parkiecie pojawi się Justyna Steczkowska, Anna Guzik, Mateusz Damięcki oraz Rafał Bryndal. Zaś z "You Can Dance" wystąpi również czworo uczestników: Maciek Florek "Gleba" , Ania Bosak, Rafal Kamiński "Roofi" oraz Diana Staniszewska "Sasza". To jednak nie wszystkie niespodzianki! Specjalne wydanie "Tańca z Gwiazdami" poprowadzi trójka prezenterów. Po raz ostatni przed dłuższymi wakacjami Kasię Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego, a gościnnie zobaczymy również Kingę Rusin. "Super Express" twierdzi, że zna już łączenia w pary. I tak: Justyna Steczkowska zatańczy z Maćkiem Florkiem, Ania Guzik z Roofim, Rafał Bryndal z Dianą Staniszewską, a Mateusz Damięcki z Anną Bosak. Zapowiada się naprawdę ciekawie! Która para wygra Waszym zdaniem?


To już przesądzone! W niedzielę po raz ostatni zobaczymy "Taniec z Gwiazdami", zatytułowane "Po prostu taniec". Szefostwo stacji postanowiło zawiesić program do odwołania. Kiedy, będzie można zobaczyć 7. edycję programu, tego nie wie nikt. Jednak dla sympatyków show twórcy "TzG" przygotowali nie lada niespodziankę.

 

Na jednym parkiecie zmierzą się uczestnicy aż dwóch tanecznych widowisk, które widzowie mogli oglądać już w niedzielę. Finaliści "You Can Dance" zatańczą z gwiazdami 6. edycji "TzG". To nie wszystkie niespodzianki! Do Iwony Pavlović i Piotra Galińskiego dołączą jurorzy "You Can Dance" - Michał Piróg i Augustin Egurrola.

 

 Łukasz Czarnecki i Anna Guzik

Staramy się, żeby ten odcinek był ekscytujący dla wszystkich widzów, którzy kochają taniec. Mam nadzieję, że konfrontacja gwiazd obu programów przypadnie fanom obu programów do gustu. Uczestnicy zatańczą w mieszanych parach dwa razy. Najpierw będą to tańce towarzyskie, a potem nowoczesne. Nie mogę jednak zdradzić, kto z kim, będzie tańczył, bo to ma być niespodzianka - mówi dziennikarka TVN-u.


Wiadomo, że pośród gwiazd z "TzG" w niedzielę na parkiecie pojawi się Justyna Steczkowska, Anna Guzik, Mateusz Damięcki oraz Rafał Bryndal. Zaś z "You Can Dance" wystąpi również czworo uczestników:Maciek Florek "Gleba" , Ania Bosak, Rafal Kamiński "Roofi" oraz Diana Staniszewska "Sasza". To jednak nie wszystkie niespodzianki! Specjalne wydanie "Tańca z Gwiazdami" poprowadzi trójka prezenterów. Po raz ostatni przed dłuższymi wakacjami Kasię Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego, a gościnnie zobaczymy również Kingę Rusin. Szykuje się naprawdę kilka godzin dobrej zabawy!

 

 Kinga Rusin

 

"Super Express" twierdzi, że zna już łączenia w pary. I tak: Justyna Steczkowska zatańczy z Maćkiem Florkiem, Ania Guzik z Roofim, Rafał Bryndal z Dianą Staniszewską, a Mateusz Damięcki z Anną Bosak.

 

Zapowiada się naprawdę ciekawie! Która para wygra Waszym zdaniem?