Ania Bosak porzuci taniec?

Była o krok od zwycięstwa. Ania Bosak wciąż nie może pogodzić się z tym, że przegrała z kolegami w finale "You Can Dance" . Tancerka miała ponoć ściśle związany z tym plan. Teraz wszystkie jej marzenia legły w gruzach. Nic dziwnego, że Ania przeżywa kryzys.


Jeszcze rok temu nic nie zapowiadało, że Ania Bosak, kiedykolwiek wróci do tańca. Siostra popularnego aktora Marcina Bosaka, rzuciła swoją życiową pasję cztery lata temu. Ponobno to brat zdopingował ją do treningów i udziału w "You Can Dance" .

 

Ania początkowo nie bardzo chciała ćwiczyć, ale szybko się przekonała, że taniec jest tak naprawdę jej życiową pasją. Nic dziwnego, że powodzenie, jakim cieszyła się do samego finału, zachęciło Anię do wiązania zawodowej przyszłości z tańcem. Niestety, przegrana w show TVN-u zniechęciła Bosak - opowiada kolega Ani.

Ania nie przyznaje się do porażki. Jest bardzo pogodna i przyjacielsko nastawiona do ludzi. Widzę jednak, że przeżywa swoją porażkę. Planowała się przenieść do Warszawy zaraz po zakończeniu programu. Ale teraz znowu ma rozterki, czy w ogóle nie porzucić tańca.

Znajomi Ani przyznają, że to z pewnością trudny czas dla tancerki. Na szczęście w rodzinnej Łodzi na Anię czeka praca w jednej z najlepszych w tym mieście szkół tańca oraz studia. Bosak jest studentką pierwszego roku socjologii na Uniwersytecie Łódzkim. Plotek jest przekonany, że Ania szybko się zapomni o porażce i wróci do tańca!