Kogo kocha Igor Kryszyłowicz?

Kogo naprawdę kocha Igor Kryszyłowicz ? To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu dziennikarzy i fanek przystojnego jurora "GTnL" . Jak jest naprawdę?

 

Mamy złą wiadomość dla Dody . Piosenkarka nie jest w typie Igora Kryszyłowicza i wbrew jej insynuacjom kolega z sędziowskiej ławy, zdecydowanie od facetów woli kobiety.Tylko Plotkowi Kryszyłowicz zdradził, komu oddał swoje serce.

 

Od dwóch lat Igor jest zajętym facetem! Juror jest związany z Anią, którą poznał w Warszawie po tym jak zdecydował się przenieść z Gdańska do stolicy. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Oboje są zgraną parą i wbrew spekulacjom prasy o domniemanym romansie z Dodą nic tego nie zmieni.

 

Trzeba przyznać, że Ania musi być dzielną kobietą, skoro cierpliwie znosi plotki, które od kilku tygodni krążą w prasie na temat Igora. Jak twierdzą znajomi Kryszyłowicza, juror jest zakochany w swojej partnerce po uszy. I żadna kobieta nie jest w stanie ich związkowi zaszkodzić. Tak trzymać!

 

Więcej o:
Komentarze (50)
Kogo kocha Igor Kryszyłowicz?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  siebie zarozumiały idiota pijak!!!!!!!!!!!
  była uczennica dzięki Bogu była nie polecam tego Pana na niczym sie nie zna i wiecznie śmierdzi alkkoholem

 • Gość: Gość

  0

  Uwierzcie mi, że zawsze znajdzie się kobieta która może zaszkodzić związkowi:) Nawet jak facet Bóg wie jak jest zakochany w swojej drugiej połowie, są takie kobiety które mogą to zmienić. Taka jest prawda...

 • Gość: Gość

  0

  on do dody bardzo nie pasował!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  losie !! co za typ !! nie mozna krzywdzic dody !! paranoja !! doda powinna zasluzyc na kochajacego mezczyzne a nie na jakiegos " dzieciaka " ?? ;/ zal !! pozder DODA !!

 • Gość: Gość

  0

  Wszystko fajnie, tylko żeby żonę kopnąć i brać się za następną...typowy samiec. Brak odpowiedzialności.

 • Gość: Gość

  0

  A żonkę kopnął w d... Nieładnie, Igor, bardzo nieładnie. Źle o tobie świadczy.

 • Gość: Gość

  0

  dobrze robi wie ze doda to dziwka głos ma fajny ale za mocno poprostu sie puszcza i do pornoli sie pcha moze ja przedymac kto chce

 • Gość: Gość

  0

  jesu, ale z was z..e debile..." pierwsza!! ja ja pierwsza!! nie macie prawa pisać bo ja jestem pierwszy;/"
  wezcie, idzcie do przedszkola bo tam na was miejsce zasrańcy;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX