Doda "poślizgnęła" się na wazelinie!

Tarapaty to nowa specjalność Dody. Piosenkarka znowu podpadła Komisji Etyki TVP. Jej ostatnie wypowiedzi oburzyły nie tylko szacowną komisję, ale przede wszystkim widzów Dwójki. To oni chcą najbardziej, żeby Doda zniknęła z programu "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".

 

Wiemy wszyscy, że między Dodą i Igorem Kryszyłowiczem zaiskrzyło! W ostatni piątek piosenkarka dała temu kolejne dowody. Nie dość, że sfrunęła na swój tron w przebraniu elfa, to przez cały program szukała pretekstów i okazji do konfrontacji z Igorem Kryszyłowiczem.

 

Juror dzień wcześniej wziął udział w żarcie jednego z tabloidów, który namówił go do sparodiowania domniemanego romansu z piosenkarką na łamach gazety. Zobaczenie mężczyzny przebranego i wystylizowanego na nią w towarzystwie Igora, musiało być bardzo bolesne. W końcu królowa jest tylko jedna!

 

Doda

 

W czasie programu chciała się zemścić!

 

Piosenkarka zarzuciła Kryszyłowiczowi upodobania do mężczyzn i zaleciła, żeby kupił sobie wazelinę...

 

Nic dziwnego, że te słowa zbulwersowały Komisję Etyki TVP. Czy nad Dodą zebrały się gradowe chmury? Całkiem możliwe. W grudniu TVP miało podjąć ostateczne decyzje w sprawie drugiej edycji show "GTnL", jednak po piątkowych wypowiedziach Rabczewskiej jej pozycja jest zagrożona.

 

Być może produkcja widowiska przymyka oczy na zachowanie piosenkarki, ale nie zrobi tego z pewnością Komisja Etyki TVP. Co na to wszystko szefostwo Dwójki? Nieoficjalnie mówi się, że Rabczewska może jednak stracić kontrakt, bo ostateczna decyzja jest uzależniona od opinii właśnie Komisji Etyki, a ta nie puści płazem niecenzuralnych wypowiedzi nikomu!

 

A co Wy o tym myślicie?

Więcej o:
Komentarze (304)
Doda "poślizgnęła" się na wazelinie!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Doda powinna odejśc z programu jak najszybciej jakby była trochę inteligentna to odeszła by sama,psuje tylko opinię i oglądalnośc programu

 • Gość: Gość

  0

  jestes obrzydliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Doda ma talent i urodę. Od dziecka zdobywała nagrody za swój talent. Taką jaka jest wykreowała telewizja a my widzowie przymykamy na to oczy do czasu aż zaśpiewa i zatańczy na scenie w rytm piosenki a to potrafi i za to ją kochamy. Używanie różnych słów w porównaniu z naszą co poniektórą młodzieżą a i niektórymi aktorami (choćby Linda w "Psach" jest i tak urocze. Kochajmy ją i brońmy i miejmy swojego wielbiciela na wzór amerykańskich idoli których strzegą i kochają widzoqwie i społeczeństwo.

 • Gość: Gość

  0

  naszym zdaniem dody teledyski to jeden wielki obciach i przesadyzm.jej teksty na temat innych sa odrażające i chore,za takie zachowanie dostanie w MORDE.

 • Gość: Gość

  0

  to dziwka

 • Gość: Gość

  0

  ja tam do dody nic nie mam ale ona królowa nie jest i nigdy nie bedzie

 • Gość: Gość

  0

  ja tam nic do dody nie mam ale ona królowa nie jest i nie bedzie

 • Gość: Gość

  0

  ja tam nic do dody nie mam ale ona królowa nie jest i nie bedzie

 • Gość: Gość

  0

  to dziwka co lize obce cipy itez wsasaa umie tylko lizac penisy i cycki ta korwa wklada sobie wiblator do cipy i sie mastrubuje co wieczur

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX