Mroczek wygrał "Taniec z zirkami"!

To już druga Kryształowa Kula w rodzinie Mroczków. Rafał zdobył ją w polskiej edycji programu, a Marcin w ukraińskiej. Mroczek pokonał w finale piosenkarkę Natalię Mohylewską, która na Ukrainie jest niezwykle popularną osobą. Co mówił po zwycięstwie?
Mroczek wygrał "Taniec"! Co mówił po zwycięstwie? To już druga Kryształowa Kula w rodzinie Mroczków. Rafał zdobył ją w polskiej edycji programu, a Marcin w ukraińskiej. Marcin Mroczek pokonał w finale "Tańca z zirkami" piosenkarkę Natalię Mohylewską, która na Ukrainie jest niezwykle popularną osobą. Marcin i jego partnerka Hannie otrzymali z rąk żony prezydenta Ukrainy Kateryny Juszczenko oraz ambasadora Polski na Ukrainie Jacka Kluczkowskiego puchar "Tzg" oraz kluczyki do dwóch samochodów osobowych. Po ogłoszeniu zwycięzców, Marcin nie ukrywał, że jest zaskoczony wynikami głosowania: - Nie spodziewałem się tego. Dziękuję za wasze poparcie. Część mojego serca zostaje na Ukrainie. Sukces ten w dużej mierze zawdzięczam mojej partnerce, Hannie. Jego partnerka nie umiała zapanować nad emocjami i po otrzymaniu nagrody po prostu się popłakała. Gdy została poproszona o komentarz do wyników, powiedziała patrząc Mroczkowi w oczy: - Jeżeli kogoś kochasz, oddajesz mu wszystko. Co te Mroczki mają w sobie, że tak rozkochują te partnerki? Swoją drogą ciekawe czy na publiczności była obecna Agnieszka Popielewicz?

 

Marcin i jego partnerka Hannie, otrzymali z rąk żony prezydenta Ukrainy Kateryny Juszczenko oraz ambasadora Polski na Ukrainie Jacka Kluczkowskiego, puchar "Tzg" oraz kluczyki do dwóch samochodów osobowych.


Po ogłoszeniu zwycięzców, Marcin nie ukrywał, że jest zaskoczony wynikami głosowania.

Nie spodziewałem się tego. Dziękuję za wasze poparcie. Część mojego serca zostaje na Ukrainie. Sukces ten w dużej mierze zawdzięczam mojej partnerce, Hannie.

 

Jego partnerka nie umiała zapanować nad emocjami i po otrzymaniu nagrody po prostu się popłakała. Gdy została poproszona o komentarz do wyników, powiedziała patrząc Mroczkowi w oczy:

Jeżeli kogoś kochasz, oddajesz mu wszystko.

Co te Mroczki mają w sobie, że tak rozkochują te partnerki? Swoją drogą ciekawe czy na publiczności była obecna Agnieszka Popielewicz?