Gleba wygrał You Can Dance!

Znamy już zwycięzce pierwszej edycji "You Can Dance". Widzowie głosowali dokładnie tak, jak w sondażu czytelnicy Plotka. Mieliście rację główną - nagrodę 100 tys. złotych i stypendium taneczne na Broadwayu wytańczył Maciek "Gleba"!
Gleba jedzie na Broadway! Znamy już zwycięzce pierwszej edycji "You Can Dance". Widzowie głosowali dokładnie tak, jak w sondażu czytelnicy Plotka. Mieliście rację główną - nagrodę 100 tys. złotych i stypendium taneczne na Broadwayu wytańczył Maciek "Gleba"! To były wielkie emocje, które udzieliły się finalistom pierwszej edycji "You Can Dance". Trójka tancerzy dała z siebie naprawdę wszystko, żeby wypaść w swoich pokazach jak najlepiej. Jednak zdecydowanym faworytem od samego początku zarówno widzów TVN, jak i czytelników Plotka był Maciek "Gleba". Tancerz ujął wszystkich nie tylko swoimi umiejętnościami, ale skromnością i pokorą, z jaką podchodził do opinii jurorów. O krok od zwycięstwa był Rafał "Roofie", któremu zabrakło dosłownie kilku punktów, żeby zgarnąć wszystkie nagrody. Wielką przegraną show jest Ania Bosak. Na tancerkę wysłano najmniej SMS-ów. To z pewnością duża lekcja pokory dla jedynej w finale kobiety. Ale trzeba przyznać, że Ania spisała się naprawdę dzielnie! Tancerka, jak przyznaje, zdążyła oswoić się z porażkami i wcale nie zamierza rezygnować z tańca!  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków "You Can Dance". Już za tydzień znowu zobaczycie swoich ulubionych tancerzy na parkiecie. W przyszłą niedzielę TVN wyemituje specjalny odcinek show, w którym tancerze zmierzą się z uczestnikami "Tańca z Gwiazdami". Szykuje się naprawdę emocjonujące widowisko.


To były wielkie emocje, które udzieliły się finalistom pierwszej edycji "You Can Dance". Trójka tancerzy dała z siebie naprawdę wszystko, żeby wypaść w swoich pokazach jak najlepiej.

 

Jednak zdecydowanym faworytem od samego początku zarówno widzów TVN-u i czytelników Plotka był Maciek "Gleba". Tancerz ujął wszystkich nie tylko swoimi umiejętnościami, ale skromnością i pokorą, z jaką podchodził do opinii jurorów.


O krok od zwycięstwa był Rafał "Roofie", któremu zabrakło dosłownie kilku punktów, żeby zgarnąć wszystkie nagrody.

 

Maciej Florek

 

Wielką przegraną show jest Ania Bosak. Na tancerkę wysłano najmniej sms-ów. To z pewnością duża lekcja pokory dla jedynej w finale kobiety. Ale trzeba przyznać, że Ania spisała się naprawdę dzielnie! Tancerka, jak przyznaje, zdążyła oswoić się z porażkami i wcale nie zamierza rezygnować z tańca!

 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków "You Can Dance". Już za tydzień znowu zobaczycie swoich ulubionych tancerzy na parkiecie. W przyszłą niedzielę TVN wyemituje specjalny odcinek show, w którym tancerze zmierzą się z uczestnikami "Tańca z Gwiazdami". Szykuje się naprawdę emocjonujące widowisko.

 

Tym, którzy nie widzieli Maćka w akcji przypominamy jeden z jego najlepszych występów!