Łukasz Płoszajski atakuje z płytą

Pisaliśmy już o wielkich planach Łukasza Płoszajskiego. Plotek jako pierwszy zdradza, co naprawdę zamierza zrobić przystojny aktor i jak to wpłynie na jego życie! Czytaj!

 

Łukasz Płoszajski idzie w ślady Agnieszki Włodarczyk. To drugi uczestnik polsatowskiego show "Jak Oni Śpiewają", który zamierza podbić muzyczny rynek. Od kilku dni aktor walczy dzielnie w studio nagraniowym z materiałem napisanym przez Tomka Luberta, założyciela grupy Virgin. Łukasz nie dość, że szykuje swoją debiutancką płytę, to chce również sam napisać na nią teksty. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się już wkrótce.

Pierwszą piosenkę Płoszajskiego usłyszycie już po Bożym Narodzeniu. Aktor nie chce zdradzić żadnych szczegółów, ale twierdzi, że to prawdziwa niespodzianka.

Chcę śpiewać melodyjne piosenki. Ludzie tak naprawdę marzą o tym, żeby słuchać przede wszystkim miłych dla ucha utworów. Teksty do nich piszę sam, oczywiście o miłości - opowiada Łukasz w rozmowie z Plotkiem.

Łukasz jest bardzo ambitny i nie boi się żadnych wyzwań. Aktor twierdzi, że od zawsze marzył o tym, żeby śpiewać. Teraz to marzenie może się spełnić. Płyta Płoszajskiego do sklepów trafi wiosną przyszłego roku. Może być naprawdę gorąco. Jak zapewnia Łukasz najbardziej zależy mu na tym, żeby piosenki trafiły do ludzkich serc. Czy uda się to aktorowi? Przekonamy się już za kilka tygodni.