Kamila Kajak zazdrosna o Anię Guzik?...

Kamila Kajak drży o przyszłość związku z Łukaszem Czarneckim. Piękna tancerka obawia się, że jej życiowy partner mógł zadurzyć się w Ani Guzik. Tancerka ma uraz z przeszłości i bardzo się obawia się, że przebojowa Hela może odebrać jej narzeczonego.....


Skąd ta ostrożność? Piękna tancerka kilka lat temu spotykała się z Rafałem Maserakiem, jednak w trakcie pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami", oboje postanowili się rozstać. Rafał szybko znalazł sobie obiekt westchnień w dużo starszej od siebie partnerce Małgorzacie Foremiak, a Kamila zaczęła spotykać się z Łukaszem Czarneckim.


Związek obojga tancerzy do niedawna uchodził za idealny. Oboje przecież nie tylko tańczą i uczą innych w szkole Rafała, ale również przebojem zdobywali laury w "Tańcu z Gwiazdami".
Do niedawna Kamila miała duże zaufanie do Łukasza. To się zmieniło.

Kamila jest nerwowa i podejrzliwa. Łukasz w ostatnich miesiącach więcej czasu spędzał z Anią Guzik niż z narzeczoną. Dlatego każda kobieta może nabrać podejrzeń. Jestem pewna, że Łukasz jest wiernym facetem - wyjaśnia koleżanka Kamili.

Anna Guzik jest samotna. Jednak od pewnego czasu coraz poważniej myśli o założeniu rodziny. Czy Łukasz Czarnecki jest kandydatem na męża dla pięknej aktorki? Znajomi Łukasza twierdzą, że poza tańcem nic go z serialową Helą nie łączy. Trzeba przyznać, że Łukasz z Anią tworzyli piękną parę na parkiecie. Ale to nie jest jeszcze powód do tego, żeby między obojgiem miało zrodzić się uczucie. Kamila powinna być spokojna.