Vanessa Hudgens ma dość sławy!

Młoda, sławna i narzekająca na nadmiar rozgłosu. Vanessę denerwuje śledzenie każdego jej kroku i wyciąganie brudów z prywatnego życia. Jej ojciec zaatakował nawet uciążliwych paparazzi!
Vanessa Hudgens ma dość sławy! Młoda, sławna i narzekająca na nadmiar rozgłosu. Vanessa była pewnie bardziej zadowolona z gwiazdorskiego życia, nim jej nagie zdjęcia pojawiły się w sieci. Aktorka, piosenkarka i tancerka Vanessa Hudgens zwierzyła się ostatnio z tego, co jej na sercu leży: - To okrutny świat. Ludzie chcą poznać życie innych. Nikt nie ma poczucia prywatności, ponieważ wszyscy próbują wcisnąć się w twoje sprawy. Dlatego ludzie stają się zmęczeni i zaślepieni Hollywood. Sądzę, że tak stało się z większością gwiazd, pomieszano im w głowach. W przeciwieństwie do gwiazd pokroju Paris Hilton, Vanessa nie lubi, gdy wszyscy śledzą jej życie: - Nie znoszę, gdy ludzie cały czas wpatrują się we mnie i wszędzie za mną chodzą. Zostałam aktorką i zaczęłam śpiewać oraz tańczyć, ponieważ naprawdę uwielbiałam to. Nie chciałam być gwiazdą. Robiłam to, gdyż sprawiało mi prawdziwą przyjemność. Myślę, że sława jest czymś pojawiającym się wtedy, gdy bierzesz udział w przedsięwzięciu odnoszącym wielki sukces. Sława jest zajmująca, ale moi fani bardzo wspierają mnie i za to im dziękuję.

 

Vanessa była pewnie bardziej zadowolona z gwiazdorskiego życia, nim jej nagie zdjęcia pojawiły się w sieci. Zwierzyła się ostatnio z tego, co jej na sercu leży:

To okrutny świat. Ludzie chcą poznać życie innych. Nikt nie ma poczucie prywatności, ponieważ wszyscy próbują wcisnąć się w twoje sprawy. Dlatego ludzie stają się zmęczeni i zaślepieni Hollywood. Sądzę, że tak stało się z większością gwiazd, mieszając im w głowach.

W przeciwieństwie do gwiazd pokroju Paris Hilton, Vanessa nie lubi, gdy wszyscy śledzą jej życie:

Nie znoszę, gdy ludzie cały czas wpatrują się we mnie i wszędzie za mną chodzą. Zostałam aktorką i zaczęłam śpiewać oraz tańczyć, ponieważ naprawdę uwielbiałam to. Nie chciałam być gwiazdą. Robiłam to, gdyż sprawiało mi prawdziwą przyjemność. Myślę, że sława jest czymś pojawiającym się wtedy, gdy bierzesz udział w przedsięwzięciu odnoszącym wielki sukces. Sława jest zajmująca, ale moi fani bardzo wspierają mnie i za to im dziękuję.


Tatuś Vanessy ma znacznie słabsze nerwy niż córka: