BB: Adrian spał z facetem, a Kasia brała narkotyki

Uczestnicy programu "Big Brother 4.1" zostali przez Tomka przyparci do muru i jak na spowiedzi opowiedzieli o swoich grzeszkach. Jeśli myślicie, że wiecie dużo na temat mieszkańców, to zapewniamy Was, że bardzo się mylicie.

 

Fani programu "Big Brother 4.1" od trzech miesięcy obserwują każdy krok mieszkańców domu, ale przez cały ten czas nie poznali największych tajemnic uczestników. Wielki Brat postanowił zrobić w domu małe zamieszanie i pozwolił wrócić na parę dni do programu Tomkowi, Bartkowi oraz Joannie.

 

Tomek zorganizował forum dyskusyjne i spytał się mieszkańców o to, co ukrywają przed widzami. Zanim dopuścił mieszkańców do głosu, zaznaczył, że wie o nich wiele od dietetyka, którego wynajął i z e-maili od ich znajomych. Tak naprawdę Tomek wiedział bardzo mało, ale uczestnicy dali mu się sprowokować i mówili wszystko.

 

 Tomasz Peczak

 

Najmniej oberwało się Marco i Joli. Tomek zarzucił Joli jedynie to, że nazywa innych wieśniakami, podczas gdy sama pochodzi ze wsi. Jola od razu przyznała, że to prawda i jest bardzo dumna z tego, że doiła krowy i mieszkała na wsi.

 

Obronną ręką z całej dyskusji wyszła również Kasia Lenartowicz. Uczestniczka szczerze opowiedziała o tym, że w wieku 16 lat wpadła w złe towarzystwo i brała narkotyki. Kasia otwarcie przyznała, że czuje coś do Mirka, ale wydaje jej się, że on nie jest w to zaangażowany tak jak ona. Z kolei Iza przyznała się, że gdy była w Japonii, ukradła ze sklepu pewną rzecz.

 

 Izabella Szubarga

 

Na sam koniec Tomek, zostawił sobie Adriana i temat jego orientacji seksualnej. Wszyscy pamiętamy jak parę tygodni temu media rozpisywały się o tym, że Adrian jest gejem i nie przyznaje się do tego. Uczestnik dowiedział się o tym, co dzieje się na zewnątrz i zdementował plotki o swoim homoseksualizmie. Może i Adrian gejem nie jest, ale gdy Tomek spytał go czy miał stosunek z mężczyzną, uczestnik szczerze powiedział, że tak.

 

Afera z Adrianem w roli głównej:

 

Więcej o:
Komentarze (267)
BB: Adrian spał z facetem, a Kasia brała narkotyki
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Na forum www.gey.pl jeden z gejów o nicu SEXILATYNOS zapytuje o Adrianie:gdyby nie był gejem to skąd jego profil na fellov i na geylifie.pl??? powiecie może, że chciał zobaczyć jak to jest na takich stronkach... Prawda jest taka,że Nadolski od dłuższego czasu na gejowsko-randkowym portalu www.fellov.pl miał swój profil o nicu Mercedes23 z 5 zdjęciami,który usunął przed startem do programu aby ukryć swoje gejowskie inklinace.Nie przypuszczał tylko ,że faktu tego już nie da się ukryć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  adrian jest gejem

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ADRIAN JEST GEJEM

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ADRIAN JEST GEJEM

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  adrian sypial i to z niejednym chloptasiem

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  głupio mi to pisać,ale ja go znam -jest gejem.PEewnie dla fanek adriana będzie to przykra prawda

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Jak to nie jest gejem;|jest jest dosc czesto bywa w Orthopedii i w wodzie we wrocławiu,ostatnio spotyka sie z moim znajomym

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Adrian jest ładny przystojny ja sie nie czepiam wiele serc złamał a szczególnie moje wszyscy uważają ze gej ale nie to on mi towarzyszy co noc w każdym snie.Adi Love

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  No, to Adrianek się nieźle skompromitował. Jeżeli będzie tak nadal robił to daleko nie zajedzie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX