Ostrach zemścił się na Edycie Górniak

Edyta Górniak padła ofiarą spisku swojego byłego współpracownika? Od kilku dni cała Warszawa huczy od plotek, że za kontrowersyjny wygląd piosenkarki odpowiedzialna jest jedna osoba. O co chodzi?


Piotr Ostrach, były współpracownik i przyjaciel Edyty Górniak, jest oburzony plotkami, które krążą na stołecznych salonach. Od kilku dni mówi się, że aktualny image Edyty Górniak to zemsta Postracha.

 

 Piotr Ostrach, Edyta Górniak i Dariusz Krupa

 

Jak wiadomo, Piotrek jest bywalcem salonów i duszą towarzystwa, i to właśnie on namówił artystkę do pracy ze stylistkami Ewą Rubasińską i Magdą Makarewicz. Obie panie od prawie roku zajmują się wizerunkiem Górniak. Nowy image piosenkarki budzi skrajne emocje, ale trzeba przyznać, że Edyta bardzo się wyróżnia spośród innych polskich piosenkarek. Może nawet ciut za bardzo.

 

Od jakiegoś czasu dochodzą do mnie złośliwe komentarze, że stylistki obecnie pracujące z Edytą Górniak to rzekomo moja zemsta na piosenkarce. Stanowczo zaprzeczam, że mam jakiekolwiek powody, by chociażby przez sekundę źle pomyśleć o pierwszej diwie polskiej piosenki. Oczywiście, czuję się odpowiedzialny za to, że Edyta spotkała na swojej drodze Ewę Rubasińską i Magdaleną Makarewicz, ale zrobiłem to w dobrej wierze. Proszę nie obwiniać mnie za turbany i inne niebanalne elementy jej stroju. Dzięki tym nietuzinkowym dodatkom nasz szary, nudny świat show-biznesu jest o wiele barwniejszy.
Raz jeszcze podkreślam, że tzw. Zemsta Postracha to wymysł zawistnych i złośliwych osób - napisał na swoim blogu Piotr Ostrach.

 

Ostrach jest oburzony pomówieniami. Trudno mu się zresztą dziwić! Bo choć nowy wizerunek Edyty nie wszystkim się podoba, to ubrania artystki od miesięcy stają się przedmiotem wielu rozmów. I o to chodzi! Nie ma nic gorszego niż artyści, którzy nie budzą wśród fanów emocji!

 

Może jesteśmy staroświeccy, ale nam się to wdzianko nie podoba.

 

Edyta Górniak

Więcej o:
Komentarze (131)
Ostrach zemścił się na Edycie Górniak
Zaloguj się
 • patrys

  0

  hm...może rzeczywiście wyglądasz inaczej,ale jesteś spoko :)

 • Gość: Gość

  0

  a ty zejdż z tego portalu i sie nie ośmieszaj pisząc takie komenty

 • Gość: Gość

  0

  gorniakowa przyjmij spowrotem stylistki bo odkad ich braklo wykladasz gorzej niz zle - pomijajac fakt ze tak czy tak nie dosc ciekawie sie prezentujesz... najlepiej by bylo zebys juz przeszla na emerytura i ludziom z oczu zeszla!!!! zejdz godnie ze sceny - nim sie jeszcze bardziej osmieszysz!!!

 • Gość: Gość

  0

  no nie!!!!!!!!!! Czy ta WARSZAWKA nie ma innych problemów. To szok.Co za mali ludzie!!!!!!!!!Turban Edyty, zemsta Piotrka - nooooo tylko się powiesić.To naprawde pasjonujacy temat. Ale HAŁA

 • Gość: Gość

  0

  Ja bardzo lubię Edytę Górniak wręczjja jestem jej fanką.I uważam że EEEEEEdyta pięknie śię ubiera .IIIII bardzooo luuubięę Ją

 • Gość: Gość

  0

  Ja bardzo lubię Edytę Górniak wręcz jestem jej fanką

 • Gość: Gość

  0

  Piekna kobieta!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Panno Goniu wez sie przejdz na spacer albo poczytaj dziecko Wulgarna czy ty wiesz co to znaczy?!Ale chamstwo jest ci bliskie jak widac !!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Edytka ma fantazje i odwage dlatego nadrabia za nas wszystkich!!! zazdrość to brzydka cecha.... tak dalej Edytko..:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX