Artur Żmijewski nagra płytę?

Jest ponoć najbardziej pożądanym facetem przez Polki. Artur Żmijewski bardzo popularny aktor dostał ostatnio propozycję nagrania albumu. Czy się skusi?

 


 

To nie żarty. Artur Żmijewski nie kryje tego, że czuje się zaskoczony propozycją, którą dostał od jednej z firm fonograficznych. W grę wchodzi kontrakt płytowy z piosenkami napisanymi specjalnie dla aktora. Skąd ten pomysł?

 

Nieoficjalnie wiadomo, że w Polsce wydawcy krążków coraz bardziej są zdesperowani i poszukują potencjalnych artystów wśród aktorów. Wcześniej podobną propozycję nagrania albumu dostał Borys Szyc .
Jaka będzie reakcja Artura - opowiada koleżanka Artura.

 

On na pewno ten pomysł odrzuci. Nie wierzę w to, żeby był zainteresowany nagrywaniem jakichkolwiek piosenek. Zbyt poważnie traktuje swój zawód, a łączenie kariery estradowej z aktorstwem jeszcze nikomu nie wyszło na dobre.

Żmijewski ma całkowitą świadomość, że stawka jest naprawdę poważna. Chodzi nie tylko o powodzenie jego płyty na rynku, ale przede wszystkim o wizerunek aktora. Artur odmówił wytwórni, która kusiła go lukratywnym kontraktem. Aktor w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że może kiedyś zaśpiewać, ale tylko w zagranicznej kapeli, której sam jest fanem. To się nazywa trzymać fason.