Foremniak i Maserak znów mają kryzys

Małgorzata Foremniak znów jest sama. Aktorka od kilku tygodni nie spotyka się z Rafałem Maserakiem . Znajomi Małgosi twierdzą, że jej związek z tancerzem przeżywa poważny kryzys. Co się stało?

 

Małgorzata Foremiak ma dość zamieszania wokół jej życia prywatnego. Tabloidy od prawie dwóch lat nie dają aktorce spokoju. Foremiak jest zmęczona i dlatego zdecydowała się na radykalne zmiany, które najdotkliwiej odczuł Rafał. Gwiazda całkowicie ograniczyła kontakt z Maserakiem i od kilku tygodni nie pojawia się w jego towarzystwie w miejscach publicznych. Ponoć tancerza strasznie to zabolało.

 

Rafał w towarzystwie Małgosi czuje się znakomicie i wcale nie przeszkadzają mu natarczywi fotoreporterzy - opowiada przyjaciółka aktorki.

Małgosia jest naprawdę dojrzałą kobietą i nie może pozwalać sobie na to, żeby media ciągle ją atakowały. W końcu ma dzieci i przede wszystkim musi myśleć o nich. Wiem, że było jej bardzo trudno podjąć jej decyzję, ale to chyba najlepsze, co mogła zrobić.

Maserak ponoć bardzo źle znosi rozłąkę z Małgosią . Od kilku dni nie pojawia się na bankietach i ograniczył kontakty z przyjaciółmi. Zaś piękna aktorka pojawiła się wczoraj na wybiegu w Hotelu Europejskim, gdzie zaprezentowała ubrania z kolekcji Dawida Wolińskiego. Projektant zaprosił Foremiak do wzięcia udziału w specjalnej akcji "Dzieci Dzieciom", na której gościł również Plotek.

 

Przyznajemy, że aktorka na wybiegu wyglądała pięknie. Rafałowi musi być trudno wytrzymać samemu w domu, bo w końcu on również jest duszą towarzystwa. Na następne party Foremniak powinna zabrać Maseraka - tęsknimy za nim.

 

 Małgorzata Foremniak