Britney Spears adoptuje!

Już chcieliśmy napisać, że Britney się ustatkowała i zaczęła myśleć, zanim coś zrobi, a nie odwrotnie, ale wygląda na to, że będziemy musieli odłożyć ten tekst na inną okazję. Wczoraj pisaliśmy o niecodziennej prośbie, jaką Britney wystosowała do swojego męża i o tym, że chce być bezpłodna. Dzisiaj doszły nas słuchy, że piosenkarka zamierza adoptować dwóch chłopców z Chin! Biedne dzieci.

 

"News of the World", powołując się na swoje źródła, donosi, że Britney jest już w ostatniej fazie rozmów z agencją adopcyjną. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już wkrótce artystka zostanie mamą sześcioletnich bliźniaków z Kraju kwitnącej Wiśni!

 

Znajomi Britney twierdzą, że chce ona w ten sposób odreagować utratę własnych synów, nad którymi pełną opiekę sprawuje w tej chwili jej były mąż. Spears może widywać dzieci jedynie parę razy w tygodniu, a jej kolejne wybryki sprawiają, że sąd coraz to bardziej ogranicza jej kontakt z Seanem Pretsonem i Jaydenem Jamesem.

 

Jakoś nie wydaje nam się, żebyśmy prędko ujrzeli zdjęcia Britney w towarzystwie dwóch Chińczyków. Która agencja adopcyjna odważy się dać Spears pod opiekę dwóch małych chłopców?!