Isis Gee miała raka!

O Isis Gee było głośno jeszcze przed rozpoczęciem programu "Taniec z gwiazdami". Plotek było wiele, jedna głosiła nawet, że jest mężczyzną. Okazuje się, że to zabolało Isis bardziej niż wiadomość, że ma raka!

Isis Gee miała raka! Co ją bolało bardziej? O Isis Gee było głośno jeszcze przed rozpoczęciem programu "Taniec z gwiazdami". Plotek było wiele, jedna głosiła nawet, że jest mężczyzną. Okazuje się, że to zabolało Isis bardziej niż wiadomość, że ma raka! W rozmowie z "SE" Isis Gee wyznała, że te plotki to najgorsza rzecz, jaka ją w życiu spotkała. - Nawet ciężka choroba sprzed kilku lat nie sprawiła mi większego bólu. Dla każdej kobiety byłoby to straszne barbarzyństwo. Ja naprawdę nie jestem tu po to, aby coś udowadniać, a tym bardziej udowadniać, że jestem kobietą - mówi. Isis bardzo dużo podróżowała i nigdy nie usłyszała tak krzywdzących opinii na swój temat. - W stanie Waszyngton wygrałam konkurs piękności. A ci, co piszą te bzdury, są chorzy z nienawiści i nieszczęśliwi, potrzebują pomocy psychologa, potrzebują miłości. Mimo tego, że spotkało ją w naszym kraju wiele przykrości, Isis chce zostać w Polsce. Problem w tym, że jej maż zniechęcił się do naszego kraju i myśli o wyjeździe do Niemiec.

 

W rozmowie z "SE" Isis wyznała, że te plotki to najgorsza rzecz, jaka ją w życiu spotkała.

Nawet ciężka choroba sprzed kilku laty nie sprawiła mi większego bólu. Dla każdej kobiety byłoby to straszne barbarzyństwo. Ja naprawdę nie jestem tu po to, aby coś udowadniać, a tym bardziej udowadniać, że jestem kobietą.

 

Isisbardzo dużo podróżowała i nigdy nie usłyszała tak krzywdzących opinii na swój temat.

W stanie Waszyngton wygrałam konkurs piękności. A ci, co piszą te bzdury, są chorzy z nienawiści i nieszczęśliwi, potrzebują pomocy psychologa, potrzebują miłości.

Mimo tego, że spotkało ją w naszym kraju wiele przykrości Isischce zostać w Polsce. Problem w tym, że jej maż zniechęcił się do naszego kraju i myśli o wyjeździe do Niemiec.