Igor Kryszyłowicz chce się wynieść na Słowację

Tylko Plotkowi Igor Kryszyłowicz zdradził swoje plany na najbliższe miesiące. Przystojny juror show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" dostał całkiem poważną propozycję z Bratysławy. Jaką?


Kryszyłowicz przebojem zdobywa popularność nie tylko w rodzinnym kraju. Choreograf jest ceniony również poza granicami Polski.

Ostatnio Igor otrzymał kuszącą propozycję z Bratysławy. Nic więc dziwnego, że juror show Dwójki poważnie zastanawia się nad wyjezdem do stolicy Słowacji. Co będzie tam robił?

 


Kryszyłowicz z dużym powodzeniem prowadzi swoją szkołę tańca w Bielsko-Białej i myśli już o następnych. Dlatego, gdy otrzymał propozycję od Słowaków, zaczął poważnie myśleć o tym, czy i w tym miesicie nie ulokować szkoły.

Propozycji dostaję bardzo dużo. Jedną z nich rzeczywiście jest szkoła w Bratysławie. Inną ofertę pracy dostałem z Niemiec, ale na razie nie chcę zdradzić szczegółów - mówi Igor.

Cóż Kryszyłowicz jest cenionym w branży fachowcem, dlatego trudno się dziwić, że ma sporo propozycji i kuszących ofert pracy. Którą z nich wybierze? Tego nie chce powiedzieć. Wiadomo tylko, że w marcu znów zobaczymy w jury show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" .

 

Być może do tego czasu Kryszyłowicz otworzy szkołę tańca w Bratysławie, a jak dobrze pójdzie do i w innych miastach. To dopiero rozmach! Cóż, w obecnych czasach odległości między miastami tracą kompletnie znaczenie, w końcu z zakorkowanych ulic zawsze można przerzucić się na samoloty.


Więcej o:
Komentarze (22)
Igor Kryszyłowicz chce się wynieść na Słowację
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  straszne wieśniactwo nieodmieniać nazw własnych... Bielsku-Białej!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Ja go lubie ... Jak chce sie wyniesc na Slowacje, jak mu tam bedzie dobrze to niech sie wyniesie ...
  Pozdr xD xD

 • Gość: Gość

  0

  Gdyby nie był w jury to wcale nie byl by slawny!!!:P

 • Gość: Gość

  0

  I co z tego?

 • Gość: Gość

  0

  Tez mi rewelacja.

 • Gość: Gość

  0

  Tez mi rewelacja.

 • Gość: Gość

  0

  wezcie sie nie błaznijcie :| oj jest lepszy od was debilcy on jest normalny spujzczcie na siebie !!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  xD on na Słowację.Taki przystojniak nie nie nie pozwalam Ci Igorze.{ ! ! ! } Dobre było z tym czerwonym paskiem z Dodą w "Gwiazdy tańczą na lodzie" Czepia się o byle goovno i robi aferę i ośmiesza się przed telewidziami i zajmuje czas pierdołami zamiast oceniać.Nie ma czasu na pieeeerdoły.<hahaha> PzderQo <lol><lol2>

 • Gość: Gość

  0

  dot.com - umiesz czytac idioto???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX