Zrobili Video bez Dody?

Jak on mógł to zrobić Dodzie? Dotąd to ona była na pierwszym planie, bo jak zawsze mówiła, kamery ją kochają. Tomasz Lubert postawił sprawy jasno i nakręcił Video bez Dody. Co z tego wyszło?

 

 

Doda ma powody do zmartwień. Tomek Lubert nakręcił pierwszy teledysk do piosenki "Bella" z nowym zespołem Video. Muzyk wraca do gry i będzie walczył z byłą koleżanką o popularność. Nie ma wątpliwości, że szykuje się ostra wojna między Dodą i Tomkiem. Zwłaszcza, że słowa piosenki "Bella" nie pozostawiają żadnych wątpliwości, kto jest winien początku konfliktu.


Znając temperament Rabczewskiej w tym konflikcie wszystkie chwyty są dozwolone.

Pewnie, że będą porównywać mnie z Dodą. To jednak zamknięta historia. Po prostu pracowałem z Dodą kilka lat, a teraz przyszedł czas na nową kapelę Video. Musimy rozpoczynać wszystko od samego początku. Pierwszy album naszego zespołu "Video gra" ukaże się 21 marca. - opowiada Lubert.

Lubert nie chce zdradzić żadnych szczegółów. Twierdzi, że nie da się sprowokować do żadnych kłótni z Rabczewską. Oczywiście, nie wyklucza, że nie będzie skandali z udziałem zespołu Video. Pod jednym warunkiem, muszą one wynikać ze zdarzeń, a nie być wykreowane. Ciekawe, co o tym wszystkim myśli Doda? Z pewnością nie ujdzie to nikomu płazem.