Diana "Sasza" odpadła przed finałem "You Can Dance"

Widzowie programu TVN wybrali trzech finalistów, którzy w przyszłym tygodniu zawalczą o stypendium taneczne na Broadway'u i 100 tysięcy złotych. Kto najbardziej spodobał się publiczności? Jedno jest pewne: nie była to Diana zwana Saszą.

 

Do finału programu przeszli: Rafał "Roofi" Kamiński, Ania Bosak i Maciej "Gleba". Wczoraj z programu odpadła największa fanka Michaela Jacksona - Diana Staniszewska.

 

Uczestniczka fenomenalnie naśladowała ruchy swojego idola, ale nic poza tym na parkiecie programu pokazać nie potrafiła. Widzowie postawili na tancerzy wszechstronnych, którzy potrafią odnaleźć się w każdym stylu tańca.

 

 Anna Bosak

 

Ania Bosak jest specjalistką od tańców latynoamerykańskich i standardowych, ale pomimo tego i tak świetnie poradziła sobie z jazzem i hip-hopem. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Macieja.

 

"Gleba" z łatwością przyswajał sobie technikę każdego tańca, który przyszło mu zaprezentować w programie. Obecność w finale "Roofiego" chyba nikogo nie zaskoczyła. Rafał ma mnóstwo fanek, które nie wyobrażają sobie tego programu bez niego. Chłopak dobrze radzi sobie w duetach, ale i tak, jego największym atutem są solówki. Kto widział, ten wie! Nam wydaje się, że to właśnie "Roofi" wygra ten program. A wy, na kogo stawiacie?