Frytka zna się na Polańskim

To nie jest zwykły romans - to coś więcej! Agnieszka Frykowska od niedawna jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Co ma z tym wspólnego słynny reżyser Roman Polański? Czytaj!

 

To były chwile grozy. Agnieszka Frykowska przez kilka godzin przeżywała dramat przed komisją egzaminacyjną, która oceniała aktorskie umiejętności gwiazdy. Stresu było naprawdę dużo, ale kilkuletni wysiłek i poświęcenie Agnieszki się opłaciły. Wreszcie spełniło się jej największe marzenie.

Przeżyłam koszmar przed komisją. Ocenili mnie na piątkę. Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu udało mi się uzyskać licencjat z aktorstwa. Wreszcie nikt mi nie zarzuci, że nie osiągnęłam niczego w życiu. Teraz spokojnie mogę czekać na filmowe propozycje. - opowiada Agnieszka.

Frykowska nie spoczywa na laurach. Po uzyskaniu licencjatu, który świeżo upieczona aktorka napisała o Romanie Polańskim, chce zmierzyć się z pracą magisterską. Jednak największym marzeniem Agnieszki są filmowe role. Pora wprowadzić teorię w praktykę! Ciekawe, jak Frytce pójdzie...