Ania Bosak idzie śladami sławnego brata?

Ania Bosak przebojem zdobywa popularność w programie "You Can Dance". Tancerka jest bardzo ambitna i nie zamierza wykorzystywać popularności brata. Wszystko chce osiągnąć sama.

 

Żadnych kompromisów. Katorżnicze treningi i ciężka praca, to sposób na sukces Ani Bosak. Dwa tygodnie temu widzowie dowiedzieli się, że śliczna Ania jest siostrą sławnego aktora Marcina Bosaka , znanego choćby z serialu "M jak miłość".

 

Znajomi tancerki twierdzą, że Ania długo wahała się przed tym, aby przyznać się do tego na forum publicznym, bo chciała uniknąć niepotrzebnego rozgłosu - opowiada kolega tancerki.

Ania jest bardzo pracowita i skromna. Nie chce opierać swoje kariery na żadnych układach. Jednak w przypadku brata jest zupełnie inaczej. Oboje zawsze mogą na siebie liczyć. Dlatego po rozmowie z producentami show Ania w końcu uległa i zgodziła się na ujawnienie rodzinnej tajemnicy.

Ania jednak nie chce iść śladami brata. Traktuje swoją taneczną pasję na tyle poważnie, że nie widzi dla siebie innego zajęcia poza tańcem. Ponoć to za sprawą Marcina zgodziła się wziąć udział w "You Can Dance". To był strzał w dziesiątkę, bo dzięki temu Ania znalazła się wśród finalistów i za kilka dni zawalczy o główną nagrodę. Nie ma to jak rodzina! Plotek życzy Ani sukcesów!

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (186)
Ania Bosak idzie śladami sławnego brata?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  maciej dawajj glebaaa co tam ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Zgadzam się z Ibim. Ania jest prze piękna i świetnie tańczy...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Juz wkurza i nudzi to, że cały czas piszecie i żalicie sią że diana i natalia odpadła! Ania zaszła do finału i brawo! ludzie wysyłali smsy! fabtastycznie tanczy i jest spoko, normalna! nie miala problemow z zatanczeniem kazdej techniki tanecznej! ale to wy powinniscie miec zal sami so siebie! trzeba byo wysylas smsy!! :/ grr!

  Brawo Ania

 • Gość: Gość

  0

  ania jest po prostu super ja mysle ze to ona powinna byla wygrac ta nagrode bo po prostu niema nikogo tak jak ona: styl tanczenia o to jak tanczy potrafi wszystko nie bojisie ona po prostu jest obledna super dziewczyna ja jej daje 1000 piróg jej jusz nie bedzie kryrtykowal

 • Gość: Gość

  0

  Ania Bosak jest fajna :) Niedawno pomyślałam , że moze być siostrą Marcina :) i zgadłam :P ! Lesz teraz ona jest sławniejsza od niego xDxD !

 • Gość: Gość

  0

  Ania jest super...i zawsze byłam za nią chociaż nie wygrała ale to nic.Moim zdaniem Ania i Rafał (Roofi) pasują do siebie i to bardzo.

 • Gość: Gość

  0

  Ania Świetnie tańczy .Jest ładna i ma fajny charakter .wiem że nie któzy jej nie lubiąa le nie wiem dla czego .a i jeszzce jedno ODWALCIE SIE OD NIEJ !!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  moim zdaniem Ania jest nie za ładna i brzydko tanczy juz wole Roofiego bo on chociaz robi cos wiecej niz ona!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Ania jest bardzo ótalentowanoł dziewczynom i ładnie taniczy.
  Hciauabym joł poznaci.
  Pozdrofienia dla Polski i Ani Bosak.
  J.LO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX